15:43 | 10.05.17 | Նորություններ | 20148
Beeline-ը հայտարարել է Smart սակագնային փաթեթների շարքի թարմացման եւ BeeTV հավելվածով կանխավճարային Smart եւ Neo Max ծառայությունների փաթեթների բաժանորդներին մինչեւ 100 անվճար հեռուստաալիքի տրամադրման մասին:
Smart սակագնային փաթեթների շարքը համալրվել է Smart 5500, Smart 7500 եւ մարզային Smart 1500 կանխավճարային սակագնային փաթեթներով:
«BeeTV ծառայությունը մեծ ճանաչում է ձեռք բերել եւ օգտատերերի կողմից արժանացել բարձր գնահատականի ծառայության որակի եւ կայուն աշխատանքի շնորհիվ: Կարճ ժամանակահատվածում այն ներբեռնել են ավելի քան 40 հազ. անգամ: Beeline-ը շարունակում է ընդլայնել մատուցվող ծառայությունների շրջանակը՝ փորձելով տրամադրել առավելագույն որակ, պարզություն եւ օգտագործման հարմարություն»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը:
BeeTV բջջային անվճար հեռուստատեսության ծառայությունը գործում է առանց ինտերնետի տարիֆիկացման եւ հասանելի է ամբողջ հանրապետության տարածքում:

Beeline объявляет об обновлении линейки тарифных пакетов Smart и предоставлении до 100 бесплатных телеканалов абонентам пакетов услуг Smart и Neo Max.
Линейка Smart пополнилась тарифными пакетами Smart 5500, Smart 7500 и региональным пакетом Smart 1500.
«Услуга BeeTV получила большую популярность среди пользователей и удостоилась высоких оценок благодаря качеству услуг и стабильной работе. За короткий период ее загрузили более 40 тыс. раз. Beeline продолжает расширять круг предоставляемых услуг, стараясь обеспечивать им максимальное качество, простоту и удобство в использовании», - отметил коммерческий директор Beeline Айк Карапетян.
Бесплатная мобильная телеуслуга BeeTV действует без интернет-тарификации и доступна на всей территории республики.