11:49 | 01.10.15 | Նորություններ | 5767
Beeline-ը հայտարարում է կորպորատիվ հաճախորդների համար «Սմարթ բիզնես» եւ «Սմարթ բիզնես+» սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
Ընկերությունում նշել են, որ փաթեթները հասանելի են կանխավճարային եւ հետվճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդներին:
Սակագնային փաթեթների շրջանակում փակ խմբում ելքային զանգի մեկ րոպի արժեքն է 3 դրամ, դեպի Beeline բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր կատարվող զանգերը` 18 դրամ, իսկ ելքային զանգերը դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր տարիֆիկացվում է 35 դրամ սակագնով:
«Սմարթ բիզնես» եւ «Սմարթ բիզնես+» սակագնային փաթեթների բաժանորդներն ամսական 350 դրամ կամ օրական 12 դրամ լրացուցիչ բաժանորդային վճարի դիմաց կարող են անվճար խոսել փակ խմբի ներսում` միացման համար վճարելով 5 դրամ (անկախ խոսակցության տեւողությունից):
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել սակագնային առաջարկները` դարձնելով դրանք ավելի հարմար եւ հասանելի: Նոր սակագնային փաթեթներն ուղղված են կորպորատիվ սեգմենտին եւ առաջարկում են հեռահաղորդակցության բոլոր ծառայությունների շահավետ սակագներ մեր գործընկերների եւ բիզնեսի համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Beeline объявляет о запуске двух эксклюзивных тарифных планов «Смарт бизнес» и «Смарт бизнес+» для корпоративных клиентов. Тарифные планы доступны в предоплатном и постоплатном варианте.
В рамках тарифных планов стоимость минуты исходящего звонка в закрытой группе составляет 3 драма, звонки на мобильную и фиксированную сеть Beeline тарифицируются по цене 18 драмов за минуту, а исходящие вызовы на другие мобильные и фиксированные сети Армении и НКР – 35 драмов.
Абоненты тарифных планов «Смарт бизнес» и «Смарт бизнес+», за добавочную абонентскую плату в 350 драмов в месяц или 12 драмов в день могут разговаривать внутри закрытой группы по цене 0 драмов за минуту, заплатив при этом 5 драмов за соединение (вне зависимости от продолжительности разговора).
«Beeline продолжает развивать тарифные предложения, делая их еще проще удобнее и доступнее. Новая линейка тарифов нацелена на корпоративный сегмент и предлагает выгодные цены на весь спектр телекоммуникационных услуг для наших партнеров и бизнеса», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При переходе на тарифные планы «Смарт бизнес» и «Смарт бизнес+», тарифы на услуги  по новому тарифу применяются со следующего дня после подключения на тарифный план. При желании абоненты могут подключить голосовые, SMS и интернет-пакеты, позволяющие использовать большие объемы услуг по более доступным тарифам.