17:03 | 08.05.14 | Նորություններ | 4884
«Արվեստների պատկերասրահ» մշակութային հիմնադրամը` ՀՀ մշակույթի նախարարության աջակցությամբ, մայիսի 7-ից հունիսի 3-ը ներկայացնում է «Ազգային պատկերասրահ» միջազգային երաժշտական 10-րդ փառատոնը, որի գլխավոր գործընկերը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն է:
«Արդեն 10 տարի դասական երաժշտության երկրպագու հանդիսատեսը վայելում է կոմպոզիտորական, կատարողական արվեստի լավագույն նմուշները եւ նորովի է բացահայտում պատկերասրահում ներկայացված գանձերը: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը հպարտ է լինել այս փառատոնի գլխավոր գործընկերը: Այն նշանակալի երեւույթ է Հայաստանի մշակութային կյանքում», - ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:03 | 08.05.14 | News | 4877
The “Arts Gallery” Cultural Fund, with the support of the Ministry of Culture of the Republic of Armenia, presents the “National Gallery” 10th International Musical Festival that will last from May 7 through June 3. The general partner of the festival is VivaCell-MTS.
“For already ten years fans of classical music have the opportunity to enjoy the masterpieces of composing and performing arts, newly discovering the treasures presented in the Gallery. VivaCell-MTS is proud to be the general partner of this festival. It is a significant event in the cultural life of Armenia”, said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.