13:36 | 13.02.14 | Նորություններ | 5068
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ «SMS փաթեթ» ծառայության շրջանակում այսուհետ կարճ հաղորդագրություններ կարելի է ուղարկել ոչ միայն Beeline ցանցի ներսում, այլեւ ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային օպերատորների բաժանորդների համարներին։
«SMS փաթեթ» ծառայությունը հասանելի է Beeline կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին։ Այն նախատեսված է կարճ հաղորդագրություններից հաճախ օգտվող հաճախորդների համար, եւ հնարավորություն է տալիս նրանց ուղարկել SMS հաղորդագրություններ բավականին ցածր սակագնով։
«Վերջին շրջանում «ԱրմենՏել» ընկերության ուշադրության կենտրոնում է գտնվում մեր ծառայությունների սոցիալական բաղադրիչը, եւ հերթական, հաճախորդների համար շահավետ փոփոխությունն առընչվեց «SMS փաթեթ» ծառայությանը։ Այս ծառայությունն այժմ դարձավ ավելի պարզ եւ հասկանալի, իսկ ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային օպերատորների բաժանորդների համարներին կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորությունը դարձնում են «SMS փաթեթ» ծառայության ձեռք բերումը էլ ավելի գրավիչ, քանի որ այժմ մեր հաճախորդները կարող են ուղարկել հաղորդագրություններ բոլոր տեղական օպերատորների բջջային համարներին միասնական ցածր սակագնով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ Beeline բաժանորդներին հասանելի են երեք տեսակի փաթեթ. 50 SMS փաթեթ 450 դրամով, 100 SMS փաթեթ 750 դրամով եւ 300 SMS փաթեթ 1500 դրամով։

13:36 | 13.02.14 | Новости | 5038
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня, что короткие сообщения в рамках услуги SMS-пакет теперь можно отправлять не только внутри сети, но и на все номера мобильных операторов Армении и НКР.
Услуга SMS-пакет доступна абонентам предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline. Она предназначена для клиентов, часто пользующихся сервисом коротких сообщений, и позволяет отправлять SMS значительно дешевле.
«Beeline в последнее время уделяет большое внимание социальной составляющей своих предложений, и очередное, выгодное для клиентов изменение, коснулось нашей услуги SMS-пакет. Этот сервис теперь стал еще проще и понятнее, а возможность отправлять короткие сообщения на все номера мобильных операторов Армении и Арцаха делают покупку SMS-пакетов еще привлекательнее для абонентов. Ведь теперь наши клиенты могут посылать сообщения на все локальные мобильные номера по единому низкому тарифу»,- отметил генеральный директор «АрменТел» Андрей Пятахин.
Отметим, что абонентам Beeline доступны три вида пакетов: на 50 SMS за 450 драмов, на 100 SMS за 750 драмов и на 300 SMS за 1500 драмов.