05:03 | 18.12.12 | Նորություններ | 4760
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունը մեկնարկում է OrangePremier ծրագիրը, որի նպատակն է բացառիկ ուշադրության արժանացնել ընկերության ամենահավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ավելի քան 12 ամիս եղել են Orange-ի բաժանորդ եւ ակտիվորեն օգտվել են ընկերության ձայնային ծառայություններից:
Ինչպես հայտնել է Orange Armenia ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը, ծրագրին հնարավորություն կունենան մասնակցել միայն Orange-ի կողմից ընտրված բաժանորդները, որոնք կպարգեւատրվեն եւ նրանց հատուկ մոտեցում կցուցաբերվի:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը պարզաբանել է, որ Orange Premier-ի բաժանորդները ընկերության ցանկացած խանութում հեռախոս կամ սմարթֆոն գնելիս, կստանան ավելի երկար սպասարկում՝ 18-ից մինչեւ 24 ամիս: Բացի այդ, նրանք կվայելեն անհատական սպասարկում ու հնարավորություն կունենան նախապես տեղեկանալու ընկերության լավագույն առաջարկների մասին:
Արամ Մկրտչյանը նշել է, որ Orange Premier-ի բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվելու նաեւ Orange-ի գործընկեր կազմակերպությունների, մասնավորապես՝ Austrian Airlines-ի, Արթուրս Աղվերան Ռեզորտ-ի, Orange Ֆիթնես-ի եւ ժամանցի, առեւտրի ու հանգստի ոլորտի այլ կազմակերպությունների բացառիկ առաջարկներից:

Гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер
Ереван/Медиамакс/. Компания Orange Armenia запустила программу Orange Premier, целью которой является уделить особое внимание самым верным абонентам компании, которые более 12 месяцев являются абонентами Orange и активно пользовались голосовыми услугами компании.
Как сообщил гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер, в программе могут участвовать только те абоненты, которых выбрала Orange, они получат призы и к ним будет особое отношение.
Директор по маркетингу Orange Арам Мкртчян сказал, что абоненты Orange Premier, покупая телефон или смартфон в любом магазине компании, получат более долгое сервисное обслуживание – от 18 до 24 месяцев. Кроме того, они будут наслаждаться индивидуальным обслуживанием и смогут заранее узнавать о лучших предложениях компании.
Арам Мкртчян отметил, что абоненты Orange Premier будут иметь возможность пользоваться исключительными предложениями партнеров Orange, в частности, Austrian Airlines, Артурс Агверан Резорт, Orange Фитнесс и других компаний сферы развлечений, торговли и отдыха.
База абонентов будет пересматриваться раз в полгода. На данный момент в список включены около 5000 абонентов.