05:03 | 18.12.12 | Նորություններ | 4760
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունը մեկնարկում է OrangePremier ծրագիրը, որի նպատակն է բացառիկ ուշադրության արժանացնել ընկերության ամենահավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ավելի քան 12 ամիս եղել են Orange-ի բաժանորդ եւ ակտիվորեն օգտվել են ընկերության ձայնային ծառայություններից:
Ինչպես հայտնել է Orange Armenia ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը, ծրագրին հնարավորություն կունենան մասնակցել միայն Orange-ի կողմից ընտրված բաժանորդները, որոնք կպարգեւատրվեն եւ նրանց հատուկ մոտեցում կցուցաբերվի:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը պարզաբանել է, որ Orange Premier-ի բաժանորդները ընկերության ցանկացած խանութում հեռախոս կամ սմարթֆոն գնելիս, կստանան ավելի երկար սպասարկում՝ 18-ից մինչեւ 24 ամիս: Բացի այդ, նրանք կվայելեն անհատական սպասարկում ու հնարավորություն կունենան նախապես տեղեկանալու ընկերության լավագույն առաջարկների մասին:
Արամ Մկրտչյանը նշել է, որ Orange Premier-ի բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվելու նաեւ Orange-ի գործընկեր կազմակերպությունների, մասնավորապես՝ Austrian Airlines-ի, Արթուրս Աղվերան Ռեզորտ-ի, Orange Ֆիթնես-ի եւ ժամանցի, առեւտրի ու հանգստի ոլորտի այլ կազմակերպությունների բացառիկ առաջարկներից:

05:03 | 18.12.12 | News | 4769
Yerevan/Mediamax/. Orange Armenia starts OrangePremier project which aims to pay exclusive attention to the company\'s most loyal subscribers who have been subscribed to Orange for more than 12 months and have actively used the voice services provided by the company.
As Orange Armenia CEO Francis Gelibter informed, only subscribers selected by Orange will be eligible to take part in the project who will be awarded and paid special attention to.
Orange Marketing Director Aram Mkrtchyan stated that Orange Premier\'s subscribers will get longer servicing from 18 up to 24months in case of purchasing a phone or smartphone in Orange shops. Besides, they will be provided an individual service and will be able to get informed about the best offers of the company beforehand.
Aram Mkrtchyan noted that Orange Premier\'s subscribers will also be able to use the special offers of Orange\'s partner companies such as Austrian Airlines, Arthurs Aghveran Resort, Orange Fitness and other companies providing tourism, hospitality and other recreational services.
The subscriber base will be updated once in 6months. About 5000 subscribers are included into the list as of now.