13:41 | 17.06.11 | Նորություններ | 4486
“Adrenalin-ի օգտագործողները կկարողանան օգտվել Հայաստանում առկա անլար ինտերնետի ամենաարագ միջին արագություններից` սկսած ամսական 5000 ՀՀ դրամից”, - ասացին ընկերությունում:
iCON Adrenalin-ը հանդես է գալիս տրաֆիկի փաթեթների 5 “չափաբաժիններով”` սկսած 2ԳԲ-ից 5000 ՀՀ դրամ արժողությամբ մինչեւ 30 ԳԲ` 19000 ՀՀ դրամ:
Adrenalin-ի օգտատերերը կարող են նաեւ “վերալիցքավորել” լրացուցիչ տրաֆիկ:
"Մենք շատ ենք լսել այլ անլար ինտերնետ ծառայություններից օգտվողների կարծիքներն այն մասին, որ նրանց փաստացի օգտագործման փորձն էականորեն տարբերվում է 3G եւ այլ նմանատիպ տեխնոլոգիաների տեսական սահմանաչափերից: Adrenalin-ի մեկնարկով մենք համոզված ենք, որ մեր բաժանորդներին կտրամադրենք ամենաարագ անլար ինտերնետ հասանելիություն միշտ եւ ամենուրեք մեր ծածկույթի շրջանակներում", նշեց iCON-ի գործադիր տնօրեն Րաֆֆի Կասսարջյանը:

«Пользователи Adrenalin-а смогут воспользоваться в среднем самым высокоскоростным беспроводным интернетом в Армении за ежемесячную плату начиная с 5 тыс. драмов»,- сообщили в компании.
iCON Adrenalin предоставляет выбор из 5 пакетов трафика, начиная с 2 Гб стоимостью 5 тыс. драмов и заканчивая 30 Гб за 19 тыс. драмов.
Пользователи Adrenalin-а также могут приобретать дополнительный трафик.
«Мы слышали много мнений пользователей других беспроводных сетей о том, что их опыт практического пользования существенно отличается от теоретических возможностей сетей 3G и других аналогичных технологий. Мы уверены, что, запустив Adrenalin, мы предоставим нашим абонентам самый быстрый постоянный беспроводной доступ в рамках нашего покрытия»,- сказал исполнительный директор iCON Раффи Кассарджян.