15:58 | 08.11.18 | Նորություններ | 13477
Որակի եվրոպական կազմակերպությունը՝ ՄԱԿ-ի աջակցությամբ, 29 տարի առաջ նոյեմբերի երկրորդ հինգշաբթին հայտարարել է Որակի միջազգային օր։ Beeline-ում այդ միջոցառումը կայացել է այսօր՝ ընկերության բաժանորդների մասնակցությամբ։
Beeline-ի 12 բաժանորդ հրավիրված է եղել հանդիպելու ընկերության գլխավոր տնօրենին եւ մասնակցելու շրջայցի։ Ընկերությունում նշել են, որ միջոցառմանը մասնակցելու համար ընտրվել են այն բաժանորդները, ովքեր առավել ակտիվ են գնահատում ընկերության ծառայությունները եւ հետադարձ կապ են թողնում, դրանով իսկ հնարավորություն տալով ընկերությանը բարձրացնել ծառայությունների որակը եւ դրանք դարձնել ավելի պարզ եւ հարմար։
«Ես երջանիկ եմ ողջունել Beeline-ում մեր ամենաակտիվ բաժանորդներին, ովքեր պարբերաբար ժամանակ են տրամադրում հարցումներին եւ արտահայտվում են ծառայությունների որակի եւ հարմարավետության մասին։ Եթե մենք տեսնում ենք, որ հաճախորդի պատասխանի մեջ կան ցածր գնահատականներ կամ մասնակցություն պահանջող մեկնաբանություններ, մենք նրա հետ կապվում ենք եւ օգնում ենք խնդիրների լուծման հարցում։ Բոլոր՝ թե դրական, թե բացասական գնահատականները մեզ օգնում են արագ եւ ճիշտ գնահատել ծառայության որակը, անհրաժեշտ փոփոխությունները կատարել, զարգանալ եւ լինել հաճախորդների հանդեպ ամենաուշադիր ընկերությունը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Այս տարվա սկզբից Beeline-ը մշակել է հաճախորդներից ստացված ավելի քան 50,000 պատասխան եւ գնահատական։ Հիմնականում Beeline-ի աշխատակիցների սպասարկումը ստացել է ամենաբարձր գնահատականները։ Այդ հետադարձ կապի հիման վրա փոփոխություններ են կատարվել որոշ սակագներում եւ ծառայություններում, ինչպես նաեւ նոր ծառայություններ եւ ակցիաներ են գործարկվել։
Նշենք, որ 2018թ. նոյեմբերի 5-ից 11-ը նշվում է Որակի եվրոպական շաբաթը, որն անցնում է «Որակը հաջողությու՜ն է» կարգախոսով։

15:58 | 08.11.18 | Новости | 13167
29 лет назад Европейская организация по качеству при поддержке ООН объявила второй четверг ноября Всемирным днем качества. В Beeline этот праздник сегодня прошел с участием абонентов компании.
Встретиться с генеральным директором и поучаствовать в экскурсии по компании были приглашены двенадцать абонентов Beeline, которые активнее всех оценивают услуги и оставляют обратную связь, тем самым, помогая компании улучшать качество своих услуг, делать их проще и удобнее.
«Я счастлив приветствовать в Beeline самых активных наших клиентов, которые периодически уделяют внимание опросам, высказываются об удобстве и качестве услуг. Если мы видим, что в ответе клиента есть низкие оценки или комментарии, требующие участия, то мы перезваниваем клиенту и помогаем с решением всех вопросов. Все положительные и отрицательные оценки позволяют нам быстро и корректно оценивать качество продукта, вносить нужные изменения, развиваться и быть самой внимательной к клиенту компанией»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
С начала текущего года Beeline обработал более 50000 отзывов и предложений клиентов, в подавляющем большинстве работа сотрудников Beeline получила самые высокие положительные оценки. На основе этой обратной связи были внесены корректировки в тарифы и услуги, запущены новые продукты и акции.
Отметим, что с 5 по 11 ноября 2018 года отмечается также Европейская неделя качества, которая проходит под девизом «Качество – это успех!».