13:43 | 24.10.18 | Նորություններ | exclusive 7932
SmartGateVC հիմնադրամը ներկայացրել է նոր նախագիծ՝ #landed, որի նպատակն է աջակցել տեխնոլոգիական ոլորտի հայերին ողջ աշխարհից՝ ինտեգրվել Հայաստանի ՏՏ համայնքին:
Itel.am-ին SmartGateVC-ում տեղեկացրել են, որ #landed-ը նախատեսված է ինժեներների, գիտնականների, բիզնեսի զարգացման, մարքեթինգի, վաճառքների, պրոդուկտ մենեջմենթի, ֆինանսների եւ այլ ուղղությունների մասնագետների համար:
Նախագծի մանրամասները հասանելի են այստեղ:
Հիմնադրամն այս տարվա փետրվարին հայտարարեց, որ ներդրում է ստացել ամերիկացի վենչուրային կապիտալիստ Թիմ Դրեյփերից, որը Skype, Baidu, Hotmail եւ Tesla ընկերություններում առաջին ներդրողներից է: Երեւանում ֆոնդը գործում է Hero House քովորքինգ տարածքում:

13:43 | 24.10.18 | News | exclusive 7691
SmartGateVC fund has announced the launch of #landed, a project to connect Armenians in tech all around the world with the tech community in Armenia.
The company told Itel.am that #landed is designed for engineers, scientists and professionals in business development, marketing, sales, growth hacking, product management, finance, investing and other domains.
You can find out more about the program here.
#landed is an initiative by SmartGateVC.
In late February 2018 SmartGateVC announced investment from American venture capitalist Tim Draper, who was among the early investors of Skype, Baidu, Hotmail and Tesla. The fund operates in Hero House in Yerevan.