14:54 | 25.10.16 | Նորություններ | 13407
«Միանալով ընկերության նոր՝ 4 Play առաջարկին՝ բաժանորդները կստանան ֆիքսված կապի Triple Play եւ շարժական կապի «Ունիվերսալ» ծառայությունները մեկ փաթեթում»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Այս առաջարկը նախեւառաջ հնարավորություն է ընձեռում օգտվել Triple Play ծառայությունից հատուկ՝ ավելի մատչելի ամսավճարով: Բացի այդ, Ucom-ի Ունիվերսալ փաթեթի բաժանորդները կարող են ստեղծել 5 հեռախոսահամարից բաղկացած խումբ եւ միմյանց հետ խոսել անսահմանափակ: Ավելին՝ յուրաքանչյուր ամիս «Տեսավարձույթ» ծառայության շրջանակում հնարավոր է ամբողջ ընտանիքով որոշակի քանակության ֆիլմեր դիտել, չէ՞ որ այս առաջարկը հենց ընտանիքի համար է»,- նշել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը։
«Այս պահին որեւէ ընկերություն չի տրամադրում այս ծավալի ֆիքսված եւ շարժական ծառայությունների համակցված փաթեթներ, ինչն իրապես բացառիկ է դարձնում 4 Play առաջարկը հեռահաղորդակցության հայկական շուկայում։ Հեռուստատեսային հարուստ ու մշտապես թարմացվող բովանդակությունը, ֆիքսված ինտերնետը, տեսավարձույթը, ֆիքսված եւ շարժական հեռախոսակապը կապահովեն յուրաքանչյուր ընտանիքի շփումն արտաքին աշխարհի հետ, սակայն երբեք չեն փոխարինի կենդանի շփումը եւ ընտանեկան ջերմությունը»,- նշել է Ucom ընկերության մարքետինգի եւ հաղորդակցության տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը։

Ucom comes up with 4 Play convergent offer of fixed and mobile services. By joining the company’s 4 Play offer, the subscribers will get the Triple Play fixed services and Universal mobile tariff plans in one package.
“This offer first and foremost enables you to enjoy the Triple Play services at a special, more affordable monthly fee. Besides, Ucom Universal tariff plan subscribers can create a closed user group of 5 phone numbers and to to each other unlimitedly. Moreover, within the frames of “Video on Demand” service it is possible for a family to watch a certain number of movies, for it’s a family offer that we’ve created”, - said Aram Barseghyan, the Commercial Director at Ucom.
“At the moment none of the companies provides any convergent packages of fixed and mobile services of this scale, which makes the 4 Play a truly exclusive offer in the Armenian telecommunications market. The rich and constantly updated television content, fixed internet, video on demand, fixed and mobile telephony will ensure the communication of each family with the outside world, but those are never a substitute for live interaction and family warmth”, - said Tigran Safaryan, the Director of Marketing and Communications at Ucom.
4 Play offer is the first amongst the variety of the convergent offers awaited by the Ucom customers.