14:54 | 25.10.16 | Նորություններ | 13407
«Միանալով ընկերության նոր՝ 4 Play առաջարկին՝ բաժանորդները կստանան ֆիքսված կապի Triple Play եւ շարժական կապի «Ունիվերսալ» ծառայությունները մեկ փաթեթում»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Այս առաջարկը նախեւառաջ հնարավորություն է ընձեռում օգտվել Triple Play ծառայությունից հատուկ՝ ավելի մատչելի ամսավճարով: Բացի այդ, Ucom-ի Ունիվերսալ փաթեթի բաժանորդները կարող են ստեղծել 5 հեռախոսահամարից բաղկացած խումբ եւ միմյանց հետ խոսել անսահմանափակ: Ավելին՝ յուրաքանչյուր ամիս «Տեսավարձույթ» ծառայության շրջանակում հնարավոր է ամբողջ ընտանիքով որոշակի քանակության ֆիլմեր դիտել, չէ՞ որ այս առաջարկը հենց ընտանիքի համար է»,- նշել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը։
«Այս պահին որեւէ ընկերություն չի տրամադրում այս ծավալի ֆիքսված եւ շարժական ծառայությունների համակցված փաթեթներ, ինչն իրապես բացառիկ է դարձնում 4 Play առաջարկը հեռահաղորդակցության հայկական շուկայում։ Հեռուստատեսային հարուստ ու մշտապես թարմացվող բովանդակությունը, ֆիքսված ինտերնետը, տեսավարձույթը, ֆիքսված եւ շարժական հեռախոսակապը կապահովեն յուրաքանչյուր ընտանիքի շփումն արտաքին աշխարհի հետ, սակայն երբեք չեն փոխարինի կենդանի շփումը եւ ընտանեկան ջերմությունը»,- նշել է Ucom ընկերության մարքետինգի եւ հաղորդակցության տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը։

14:54 | 25.10.16 | Новости | 13391
Компания Ucom презентовала предложение 4 Play, объединившее в единый пакет услугу фиксированной связи Triple Play и мобильный тарифный план «Универсальный».
«Это предложение прежде всего позволяет воспользоваться услугой Triple Play за специальную, более доступную ежемесячную плату. Вдобавок, абоненты тарифного плана Ucom Универсальный могут создать группу из 5 телефонных номеров и говорить между собой безлимитно. Более того, каждый месяц в рамках услуги «Видеопрокат» для всей семьи предоставляется возможность просмотра определенного количества фильмов, ведь это предложение создано именно для семьи», - отметил коммерческий директор компании Ucom Арам Барсегян.
«На данный момент ни одна компания не предоставляет конвергентные пакеты фиксированных и мобильных услуг в таком объеме, что делает предложение 4 Play поистине уникальным на армянском рынке телекоммуникаций. Богатый и постоянно обновляющийся телевизионный контент, фиксированный интернет, видеопрокат, фиксированная и мобильная связь обеспечат связь каждой семьи с внешним миром, однако никогда не заменят живого общения и семейной теплоты», - отметил директор по маркетингу и коммуникациям Тигран Сафарян.
Предложение 4 Play является первым из серии конвергентных предложений, которые ожидают абоненты Ucom.