14:19 | 28.02.14 | Նորություններ | 5516
Մարտի 1-ից Ինտերնետ Հիմա 6000 սակագնային պլանի բաժանորդները նախկին 3ԳԲ գերարագ ինտերնետի փոխարեն կստանան 5ԳԲ: Ինտերնետ Հիմա 11000-ի օգտատերերը` 20ԳԲ-ի փոխարեն կստանան 25ԳԲ գերարագ ինտերնետ եւ կկարողանան ընդմիշտ անվճար օգտվել Kaspersky Anti-Virus ծրագրից:
Ինտերնետ Հիմա 9000 սակագնային պլանի ամսավճարը կնվազեցվի  8 000 դրամի` իսկ Ինտերնետ Հիմա 20000 սակագնային պլանի բաժանորդները կվճարեն ամսական 15 000 դրամ, բացի այդ հնարավորություն կունենան մշտապես անվճար օգտվել Kaspersky Internet Security ծրագրից:
«Orange-ը, որպես հայկական շարժական ինտերնետի շուկայում առաջատար դիրք ունեցող օպերատոր, արդեն հասցրել է իր բաժանորդներին ուրախացնել` գիշերային ժամերին գերարագ ինտերնետ առաջարկելով անվճար: Այսօր մեր բաժանորդներին ներկայացնում ենք ինտերնետ ծառայությունների էլ ավելի գրավիչ պայմաններ եւ առավել մատչելի գներ» ,- նշել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

14:19 | 28.02.14 | Новости | 5505
С 1 марта абоненты тарифного плана Интернет Сейчас 6000 получат 5ГБ скоростного интернета вместо прежних 3ГБ. Пользователи Интернет Сейчас 11000 вместо 20 ГБ получат 25ГБ скоростного интернета и смогут навсегда бесплатно пользоваться программой Kaspersky Anti-Virus.
Ежемесячная плата тарифного плана Интернет Сейчас 9000 сократится до 8 000 драмов, а абоненты тарифного плана Интернет Сейчас 20000 каждый месяц будут платить 15 000 драмов, а также навсегда бесплатно пользоваться программой Kaspersky Anti-Virus.
«Компания Orange, будучи лидирующим оператором на рынке мобильного интернета Армении, уже успела порадовать своих абонентов, предлагая скоростной бесплатный интернет в ночные часы. Сегодня мы представляем нашим абонентам более привлекательные условия и более доступные цены»,- отметил гендиректор компании Оранж Армения Франсис Желибтер.