13:27 | 24.07.13 | Նորություններ | 7953
ԱրմենՏելի (ապրանքանիշը Beeline) «Զանգառատ» մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթն այսուհետ հասանելի է կորպորատիվ բաժանորդներին:
Առաջարկն ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց, հնարավորություն է տալիս գտնվելով Երեւան քաղաքից դուրս, զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային կապի բոլոր համարներին 5 դրամ սակագնով` անկախ զանգի տեւողությունից, հայտնել են ընկերությունում:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի բաժանորդները, Հայաստանի բոլոր մարզերից հավաքելով *88*, կարող են զանգահարել Վրաստանի, Ռուսաստանի եւ ԱՊՀ այլ երկրների Beeline բջջային համարներին րոպեն 20 դրամ սակագնով:
«Հաշվի առնելով, որ «Զանգառատ» սակագնային փաթեթը սկսեց մեծ ճանաչում վայելել, ինչպես նաեւ ընդառաջելով մեր բաժանորդների դիմում-խնդրանքներին, մենք որոշեցինք հնարավորություն տալ նաեւ մեր կորպորատիվ բաժանորդներին օգտվել մատչելի կապից: Մասնավորապես, այն հարմարավետ է դեպի Ռուսաստան եւ մերձավոր արտասահման զանգերի ցածր սակագների շնորհիվ: Կարծում ենք, որ մարզերում փոքր եւ միջին բիզնեսին աջակցությունը մեզ համար նույնպես հանդիսանում է մեր սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչներից մեկը», - նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Զանգառատ» փաթեթի շրջանակում Երեւան քաղաքից կատարված ելքային զանգերը դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ Beeline ֆիքսված ցանց հաշվարկվում է րոպեն 29.99 դրամ սակագնով:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի միացման արժեքն է 100 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթից անցումը դեպի «Զանգառատ» կարելի է իրականացնել զանգահարելով 067408055 հեռախոսահամարին:

13:27 | 24.07.13 | Новости | 6353
Региональный предоплатный тарифный план мобильной связи «Зангарат» АрменТел (торговая марка Beeline) стал доступным для корпоративных пользователей.
Как и физическим лицам, предложение позволяет корпоративным абонентам, находящимся вне Еревана, звонить на все мобильные номера Beeline в Армении по цене 5 драмов за звонок, вне зависимости от его продолжительности, сообщили в компании.
Абоненты ТП «Зангарат» с помощью набора *88* могут звонить из всех регионов Армении на мобильные номера Beeline Грузии, России и других стран СНГ по тарифу 20 драмов за минуту.
«В связи с тем, что тарифный план «Зангарат» стал пользоваться огромной популярностью, а также идя навстречу многочисленным обращениям, мы решили предоставить возможность пользоваться доступной связью также и нашим корпоративным клиентам. В частности, это важно в связи с низкими ценами на звонки в Россию и ближнее зарубежье. Мы считаем, что содействие развитию малого и среднего бизнеса в регионах также является для нас компонентом нашей социальной ответственности», — отметил генеральный директор компании Андрей Пятахин.
Исходящие вызовы из Еревана на все мобильные сети Армении, а также на фиксированную сеть Beeline в рамках ТП «Зангарат» тарифицируются по цене 29,99 драмов за минуту.
Стоимость подключения к тарифному плану «Зангарат» составляет 100 драмов. Перейти с другого тарифного плана на «Зангарат» можно, позвонив по номеру 067408055. Стоимость перехода составляет 200 драмов.