05:27 | 21.11.12 | Նորություններ | 4714
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) գործարկել է «Ներցանցային 500» ծառայությունը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:
Նոր ծառայությունը հասանելի է ֆիզիկական անձանց և հնարավորություն է տալիս Beeline բաժանորդներին 500 դրամով ձեռք բերել 500  ներցանցային րոպե 7 օր ժամկետով: Նշված ժամանակահատվածում կրկնակի հարցման դեպքում րոպեները գումարվում են և փաթեթի գործողության ժամկետը սահմանվում է 7 օր, հայտնել են ընկերությունում:
«Ներցանցային 500» ծառայության գործարկամամբ «ԱրմենՏել» ընկերությունը ձգտում է ավելացնել լրացուցիչ առաջարկների տեսականին: Առաջարկելով բաժանորդներին խոսակցական ժամանակի մեծ փաթեթ, որում մեկ րոպե խոսելաժամանակը Beeline ցանցում կկազմի ընդամենը 1 դրամ, մենք շարունակում ենք պարզ, հարմարավետ և մատչելի առաջարկների ռազմավարությունը»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել բջջային հեռախոսից հավաքելով *500# հրահանգը, իսկ փաթեթի րոպեների մնացորդը կարող եք ստուգել *114# հրահանգի միջոցով: Ծառայությունը միացնելուց հետո բաժանորդի հաշվի մնացորդը պետք է կազմի 50 դրամից ոչ պակաս:
«Ներցանցային 500» ծառայությունը հասանելի չէ «Ազատ շփում», «Ազատ շփում 3000», «Շրջապատ», «Մարզային», «ZR0» և «Շարժական Ինտերնետի» սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար:

05:27 | 21.11.12 | Новости | 4705
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) запустила услугу «Внутрисетевой-500», предназначенную для абонентов предоплатной системы расчетов.
Новая услуга доступна физическим лицам и позволяет абонентам Beeline за 500 драмов приобрести пакет из 500 внутрисетевых минут сроком на 7 дней. При повторном запросе в течение этого срока минуты суммируются, и срок действия пакета устанавливается в 7 дней, сообщили в компании.
«Запуская услугу «Внутрисетевой-500», АрменТел стремится разнообразить линейку дополнительных предложений для своих абонентов. Предлагая своим клиентам большой пакет разговорного времени, в котором минута разговора в сети Beeline фактически обойдется нашим абонентам всего в 1 драм, мы продолжаем стратегию развития простых, удобных и доступных предложений», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Подключиться к услуге можно, набрав на мобильном телефоне запрос *500#, а узнать остаток разговорного времени в рамках услуги можно с помощью команды: *114#. После подключения услуги, баланс на счету абонента должен превышать 50 драмов.
Услуга «Внутрисетевой-500» не доступна для подключения на тарифных планах: «Свободное общение», «Свободное общение 3000», «Шрджапат», Региональные, «ZERO» и на всех ТП мобильного интернета.