05:27 | 21.11.12 | Նորություններ | 4714
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) գործարկել է «Ներցանցային 500» ծառայությունը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:
Նոր ծառայությունը հասանելի է ֆիզիկական անձանց և հնարավորություն է տալիս Beeline բաժանորդներին 500 դրամով ձեռք բերել 500  ներցանցային րոպե 7 օր ժամկետով: Նշված ժամանակահատվածում կրկնակի հարցման դեպքում րոպեները գումարվում են և փաթեթի գործողության ժամկետը սահմանվում է 7 օր, հայտնել են ընկերությունում:
«Ներցանցային 500» ծառայության գործարկամամբ «ԱրմենՏել» ընկերությունը ձգտում է ավելացնել լրացուցիչ առաջարկների տեսականին: Առաջարկելով բաժանորդներին խոսակցական ժամանակի մեծ փաթեթ, որում մեկ րոպե խոսելաժամանակը Beeline ցանցում կկազմի ընդամենը 1 դրամ, մենք շարունակում ենք պարզ, հարմարավետ և մատչելի առաջարկների ռազմավարությունը»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել բջջային հեռախոսից հավաքելով *500# հրահանգը, իսկ փաթեթի րոպեների մնացորդը կարող եք ստուգել *114# հրահանգի միջոցով: Ծառայությունը միացնելուց հետո բաժանորդի հաշվի մնացորդը պետք է կազմի 50 դրամից ոչ պակաս:
«Ներցանցային 500» ծառայությունը հասանելի չէ «Ազատ շփում», «Ազատ շփում 3000», «Շրջապատ», «Մարզային», «ZR0» և «Շարժական Ինտերնետի» սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար:

05:27 | 21.11.12 | News | 4687
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) launched \"On-Network- 500 service meant for the prepaid subscribers.
The new service is available to individuals and allows Beeline subscribers to purchase a package of 500 in-network minutes for 7 days for AMD 500. In case of the repeated request, the minutes are summed during the period and the package validity period is set 7 days, the company reported.
\"Launching \"On-Network-500\", ArmenTel strives to diversify the line of extra offers for its subscribers. Offering its clients a large package of talk time within which the minute of talk in Beeline network will almost cost AMD1, we offer a strategy for development of plain, handy and affordable offers\", noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
You can activate the service by texting *500# on your phone and you can learn the remaining talk time within the service by texting *114# command. After the service activation, the balance on the subscriber\'s account should exceed AMD50.
\"On-Network-500\" is not available for activation in the following tariff plans - \"Free Talk\", \"Free Talk 300\", \"Shrjapat\", Regional, \"ZERO\" and all the tariff plans of the mobile internet.