15:53 | 19.09.11 | Նորություններ | 2792
Երեւան/Մեդիամաքս/.Facebook-ն այս շաբաթ պաշտոնապես կներկայացնի իր նոր մեդիապլատֆորմը, որի միջոցով օգտագործողները կկարողանան հեշտությամբ փոխանակվել նախընտրած երաժշտությամբ, սերիալներով եւ ֆիլմերով:
Այս մասին հայտնում է NYTimes-ը` վկայակոչելով տեղեկացված աղբյուրները: Սպասվում է, որ պաշտոնական գործարկումը տեղի կունենա սեպտեմբերի 22-ին` Սան Ֆրանցիսկոյում կայանալիք F8 developers-ի ասուլիսի ժամանակ:
Ինչպես գրում է Cnews-ը, Facebook-ը բազմաթիվ սերվերների հետ համաձայնագրեր է կնքել, որպեսզի իր օգտագործողները կարողանան իրենց քոնթենթը փոխանակել սոցիալական ցանցի ներսում: Մասնավորապես, խոսքը վերաբերում է տարբեր երաժշտական ծառայություններին` Spotify, Rhapsody, Rdio, MOG եւ Deezer, որոնք Facebook-ի հետ արդեն համաձայնագիր են կնքել:

15:53 | 19.09.11 | Новости | 2793
Ереван/Медиамакс/. Facebook на этой неделе официально представит свою новую медиаплатформу, с помощью которой пользователи смогут легко обмениваться любимой музыкой, сериалами и фильмами.
Об этом сообщает NYTimes со ссылкой на осведомленные источники. Ожидается, что официальный анонс состоится 22 сентября, на конференции F8 developers в Сан-Франциско.
Как пишет Cnews, Facebook заключил соглашения со многими сервисами, чтобы позволить своим пользователям обмениваться их контентом внутри социальной сети. В частности, речь идет о различных музыкальных сервисах, таких как Spotify, Rhapsody, Rdio, MOG и Deezer, которые уже подписали соглашение с Facebook.