12:46 | 31.08.11 | Նորություններ | 5381
Beeline-ը Ճամբարակում գործարկել է Hi- Line-ը` հիմնվելով Itel.am կայքում Իգոր Կլիմկոյի բլոգի ընթերցողների ցանկությունների վրա
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ համայնքնում գործարկել է Hi- Line ծառայությունը` հիմնվելով www.Itela.am կայքում ընկերության տնօրեն Իգոր Կլիմկոյի բլոգի ընթերցողների ցանկությունների վրա:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը` Իգոր Կլիմկոն այդ մասին այսօր գրել է իր բլոգի հերթական գրառման մեջ:
«Առաջարկներ թողեք Հայաստանում ունիվերսալ օպերատորի ծառայությունների վերաբերյալ, եւ մենք անպայման կքննարկենք դրանցից յուրաքանչյուրի կենսագործման հնարավորությունը: Հնարավոր է, որ հենց ձեր առաջարկները հիմք կդառնան ընկերության նոր կոմերցիոն առաջարկների համար նրա գործունեության բոլոր ոլորտներում», - գրել է ԱրմենՏել-ի ղեկավարը;

12:46 | 31.08.11 | Новости | 5402
Beeline запустил услугу Hi-Line в Чамбараке, основываясь на пожеланиях читателей блога Игоря Климко на сайте Itel.am
Ереван/Медиамакс/. «Армен Тел» запустил услугу Hi-Line в общине Чамбарак (Гегаркуникская область), основываясь на пожеланиях читателей блога директора компании Игоря Климко на сайте Itel.am.
Как сообщает Медиамакс, об этом сегодня написал Игорь Климко в своем очередном посте.
«Оставляйте предложения по услугам универсального оператора Армении, и мы обязательно рассмотрим возможность внедрения каждой из них. Есть шанс, именно ваши идеи лягут в основу новых коммерческих предложений компании во всех сферах ее деятельности», - отметил глава АрменТел.