10:16 | 03.12.10 | Նորություններ | 6090
Job.orangearmenia.am կայքում կարելի է ոչ միայն լրացնել դիմում-հայտը թափուր եւ պարզապես դիմողին հետաքրքիր աշխատատեղի կամ հայտարարված պրակտիկայի հնարավորության համար, այլեւ թարմացնել տվյալները եւ հետեւել դիմումի եւ հարցազրույցի պատմությանը անձնական հաշվի միջոցով:
«Այս գործիքի շնորհիվ մեզ դիմողները կարող են ոչ միայն առանց տեղաշարժվելու աշխատանքի դիմել Orange-ում, այլ նաեւ օգտվել Orange-ի` միջազգային ընկերություն լինելու առավելությունից, քանի որ կարելի է դիմել աշխատանքի կամ պրակտիկայի համար նաեւ մեր մայր ընկերությունում` Ֆրանս Տելեկոմ Խմբում»,- ասել է Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Համակարգը թեստային ռեժիմով աշխատել է ս.թ. հոկտեմբերից: Երկու ամսվա ընթացքում Orange-ն առցանց համակարգի միջոցով ստացել է մոտ 1500 դիմում:

10:16 | 03.12.10 | News | 6070
At the website, one may not only fill in an application for a vacant position, or search for the interesting jobs and internships, but also update their data and follow the submitted application.
“Due to this tool, applicants can search for jobs not only in Orange Armenia, but also in our head company – France Telecom Group”, General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit stated.
Job.orangearmenia.am website started work in test mode since October, 2010, and in two months Orange Armenia has received 1500 applications.