15:28 | 08.06.10 | Նորություններ | 4783
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը այսօր հայտարարել է իր ֆիքսված ցանցին միանալու նոր հնարավորության մասին:
Մինչեւ 2010թ. դեկտեմբերի 31-ը այն ֆիզիկական անձինք, ովքեր ցանկանում են ունենալ Beeline-ի ֆիքսված հեռախոսակապ, կարող են վճարել 12 ամսվա տարկետմամբ, այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Նոր տեխնոլոգիաների ներդրմանն ու զարգացմանը զուգահեռ` մեր ընկերությունը մշտապես կատարելագործում է նաեւ իր ծառայությունների մատուցման առեւտրային մեխանիզմները: Դա մեզ թույլ է տալիս բարձրացնել դրանց մատչելիությունը բնակչության լայն շերտերի համար»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Տարկետմամբ միացումը վճարելու հնարավորություն ունեն Երեւանի եւ ՀՀ բոլոր մարզերի բնակիչները:
Ներկայումս Beeline-ի ֆիքսված ցանցին միանալու արժեքն է 12 000 դրամ` ֆիզիկական, եւ 14 400 դրամ` իրավաբանական անձանց համար:

15:28 | 08.06.10 | Новости | 4739
Ереван/Медиамакс/. Beeline объявил сегодня о новой возможности подключения к своей фиксированной сети.
До 31 декабря 2010 года физические и юридические лица, желающие установить фиксированную телефонную линию Beeline, могут оплатить подключение в рассрочку на 12 месяцев, сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании.
«Параллельно с развитием и внедрением новых технологий наша компания постоянно совершенствует и коммерческие механизмы предоставления своих услуг. Это позволяет нам повышать их доступность для широких слоев населения», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Возможность оплатить стоимость подключения в рассрочку имеют возможность жители Еревана и всех регионов Армении.
В настоящее время стоимость подключения к фиксированной сети Beeline составляет 12 000 драмов для физических и 14 400 драмов для юридических лиц.