12:39 | 04.08.09 | Նորություններ | 4764
Երեւան /Մեդիամաքս/. «Վիվասել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորը հայտարարել է «Կեսգիշեր» ծառայության գործարկման մասին, որի շրջանակներում ընկերության կանխավճարային բաժանորդները հնարավորություն կունենան գիշերային ժամերին խոսել ցածր սակագներով:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի մամլո ծառայությունում, ծառայության ակտիվացումից հետո ժամը 0:00-ից մինչեւ 7:00-ն ներցանցային զանգեր կատարելիս զանգի յուրաքանչյուր հաջորդ րոպեի սակագինը կկազմի նախորդի րոպեի սակագնի կեսը:
«Կեսգիշեր» ծառայության ակտիվացման համար պետք է հավաքել *232*1#: Ծառայության միացման վճարը 100 դրամ է` ներառյալ ԱԱՀ:
Ընկերության մամլո ծառայությունում նշել են, որ «Կեսգիշեր» ծառայության սակագները չեն գործում «Պրեմիում» հեռախոսահամարներին զանգահարելիս: Ծառայությունը չի գործում նաեւ ռոումինգում եւ չի տրամադրվում «Սիրում եմ...», «Հիմնական գիշերային» եւ «Միասին գիշերային» սակագնային պլանների բաժանորդներին:

12:39 | 04.08.09 | News | 4765
Yerevan /Mediamax/. “VivaCell-MTS” announced the launch of new “Midnight” service, within the framework of which prepaid subscribers can talk during the night hours at significantly lower tariffs.
As Mediamax was informed in “VivaCell-MTS” press service, after the “Midnight” service is activated, while making on-net calls from 0:00 till 7:00, the tariff of each subsequent minute will be half the tariff of the previous minute.
To activate the “Midnight” service the subscriber has to dial *232*1#. The activation fee is AMD 100. All prices include VAT.
The press service of the company noted that the “Midnight” service tariffs do not apply to the calls to Premium numbers. The service is not available for subscribers of “I Love…”, “Himnakan Night” and “Miasin Night” tariff plans. The service is not available in roaming.