12:39 | 04.08.09 | Նորություններ | 4764
Երեւան /Մեդիամաքս/. «Վիվասել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորը հայտարարել է «Կեսգիշեր» ծառայության գործարկման մասին, որի շրջանակներում ընկերության կանխավճարային բաժանորդները հնարավորություն կունենան գիշերային ժամերին խոսել ցածր սակագներով:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի մամլո ծառայությունում, ծառայության ակտիվացումից հետո ժամը 0:00-ից մինչեւ 7:00-ն ներցանցային զանգեր կատարելիս զանգի յուրաքանչյուր հաջորդ րոպեի սակագինը կկազմի նախորդի րոպեի սակագնի կեսը:
«Կեսգիշեր» ծառայության ակտիվացման համար պետք է հավաքել *232*1#: Ծառայության միացման վճարը 100 դրամ է` ներառյալ ԱԱՀ:
Ընկերության մամլո ծառայությունում նշել են, որ «Կեսգիշեր» ծառայության սակագները չեն գործում «Պրեմիում» հեռախոսահամարներին զանգահարելիս: Ծառայությունը չի գործում նաեւ ռոումինգում եւ չի տրամադրվում «Սիրում եմ...», «Հիմնական գիշերային» եւ «Միասին գիշերային» սակագնային պլանների բաժանորդներին:

12:39 | 04.08.09 | Новости | 3077
Ереван /Медиамакс/. «Виваселл-МТС» объявила о запуске услуги «Полночь», в рамках которой предоплатные абоненты получат возможность разговаривать в ночные часы по низким тарифам..
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Виваселл-МТС», после подключения к услуге, при совершении звонков в промежутке с 0:00 до 7:00, тариф за каждую последующую звонка составит половину тарифа  предыдущей минуты.
Для подключения к услуге, следует набрать *232*1#. Стоимость подключения услуги составляет 100 драмов включая НДС.
В пресс-службе компании отметили, что тарифы услуги «Полночь» не применяются при звонках на номера «Премиум». Услуга также не действует в роуминге и не предоставляется абонентам тарифных планов «Люблю», «Имнакан ночной» и «Миасин ночной».