10:45 | 12.05.20 | Նորություններ | 7722
Seaside Startup Summit ընկերությունը հայտարարել է, որ մինչեւ մայիսի 31-ը թողարկում է եւս 2000 տոմս՝ Early Bird տարիֆով։
Տոմսը թույլ է տալիս ստանալ 12-ժամյա մուտք սամմիթի տարածք ցանկացած օր՝ առավոտյան 10-ից երեկոյան 10-ը, եւ ներառում է Երեւան-Սեւան-Երեւան ուղեւորափոխադրում։
«Վերջերս անընդհատ շրջանառվող հարցերին ի պատասխան, եւս մեկ անգամ հայտնում ենք, որ SSS2020-ը կկայանա եւ այն կլինի նույնքան անմոռանալի, որքան նախորդ սամմիթները։ Այսօր մենք վերսկսում ենք տոմսերի վաճառքը ճիշտ այն գնով, որով վաճառվում էին դրանք այն պահին, երբ ժամանակավորապես կանգնեցրինք գործընթացը։ Մենք շրջանառության մեջ ենք դնում եւս 2000 Early bird տոմս (1-Day pass 20$), որոնք հասանելի կլինեն մինչեւ մայիսի 31-ը։ Այս տոմսերի վաճառքը մեր թիմի կողմից կլինի եւս մեկ երաշխիք բոլորին, որ SSS2020-ը չի կարող չկայանալ»,- ասվում է հաղորդագրության մեջ։
Ավելի վաղ սամմիթի հիմնադիր Հակոբ Հակոբյանը նախագահ Արմեն Սարգսյանի հետ օնլայն վեբինարի ժամանակ հայտարարեց, որ երկու ամիս առաջ ժամանակավորապես դադարեցված հայտերի ընդունումը վերսկսվում է, եւ իր ողջ թիմի անունից խոստացով անել ամեն հնարավորը՝ Sevan Startup Summit 2020-ը դարձնելու իրականություն։
Այս պահին բաց են նաեւ սամմիթի՝ տարբեր ձեւաչափերով մասնակցության բոլոր հայտերը։ Սամմիթին դիմել կամ տոմսեր ձեռք բերել կարելի է այստեղ:

10:45 | 12.05.20 | News | 7696
Seaside Startup Summit has announced that extra 2000 Early Bird visitor passes will be added, available before May 31st. The ticket includes 12-hour entry to summit’s territory, from 10AM to 10PM during any day of the event, as well as Yerevan-Sevan-Yerevan transportation.
“To answer the most asked question recently, we are once again informing you that #SSS2020 will take place, and it will be as unforgettable as the previous summits! Today, we will also relaunch the ticket sales with the same prices when they were suspended. We are adding extra 2000 Early Bird tickets (1-day pass - 20$), which will be available till May 31st. The ticket sale will be another guarantee to everyone and a proof to our team that #SSS2020 doesn't have a right not to take place!’ – it is stated in the message.
Earlier, the co-founder of the Summit Hakob Hakobyan, during the online webinar with the President Armen Sarkissian, has announced that the application calls, that have been suspended two months ago, will be relaunched, and also promised, on behalf of the whole team, to do everything in his power to make #SSS2020 possible.
Currently, all application calls and other formats of participation in the summit are also open․To apply for the summit or get tickets, follow the link.