16:52 | 27.06.19 | Նորություններ | 9551
Beeline-ում տեղի ունեցավ հերթական «Հաճախորդի օրը», որն այս անգամ նվիրված է ընկերության սեզոնային ռոումինգ առաջարկին եւ այն բաժանորդներին, որոնք մոտ ժամանակներս պատրաստվում են մեկնել հանգստի կամ գործուղման։
Ընկերության ղեկավար կազմի ավելի քան 60 ներկայացուցիչներ տարբեր ստորաբաժանումներից այցելելու են վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ, աշխատելու են հաճախորդների հետ, լսելու են նրանց առաջարկներն ու ցանկությունները։ Ընկերությունը բաժանորդների համար պատրաստել է նվերներ, որոնք օգտակար եւ հարմարավետ կլինեն ճանապարհորդության եւ գործուղման ընթացքում։
«Ամառային արձակուրդների շրջանն լիարժեք սկսվել է եւ մենք արդեն ուրախացրել ենք մեր բաժանորդներին մեր յուրահատուկ առաջարկով՝ օգտվելու շարժական ինտերնետից ռոումինգում՝ սկսած 5,9 դրամից մեկ մեգաբայթի համար: Այսօր, մեր հաճախորդներին գրասենյակներում սպասվում է եւս մեկ անակնկալ․ հնարավորություն շփվել մեր ղեկավար կազմի ներկայացուցիչների հետ, խոսել առաջարկների մասին եւ ստանալ նվերներ, որոնք օգտակար կլինեն ճանապարհորդելիս»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Մինչեւ 2019թ. սեպտեմբերի 20-ը, գտնվելով ռոումինգում՝ 67 երկրում, ընկերության բաժանորդները բացառիկ հնարավորություն կունենան օգտվելու շարժական ինտերնետից ռոումինգում՝ սկսած 5,9 դրամից մեկ մեգաբայթի համար: Առաջարկը գործում է Հունաստանում, Իսպանիայում, Իտալիայում, ԱՄՆ-ում, Վրաստանում, Ռուսաստանում, ինչպես նաեւ զբոսաշրջային սեզոնի պահանջված ուղղություններում՝ Եգիպտոսում, Իսրայելում, Թաիլանդում, Բրազիլիայում եւ այլ երկրներում։
Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ այլ երկրներում Beeline ցանցին, ինչպես նաեւ Ուկրաինայում Kievstar եւ Իտալիայում Wind ցանցերին միանալով, բաժանորդները կկարողանան դեպի Հայաստանի Beeline ցանց զանգեր կատարել եւ ընդունել ընդամենը 29,99 դրամով:

16:52 | 27.06.19 | Новости | 9575
В Beeline проходит ежеквартальный День клиента, который на этот раз посвящен сезонному роуминг-предложению компании и абонентам, которые в ближайшее время собираются в отпуск или деловую поездку.
Руководящий состав компании из более чем 60 сотрудников различных подразделений посетит офисы продаж и обслуживания Beeline, будет работать с клиентами, выслушивать их предложения и пожелания. Для абонентов компания подготовила подарки, которые будут полезны и удобны во время путешествий.
«Сезон летних отпусков в разгаре, и Beeline уже обрадовал абонентов уникальным предложением, где стоимость интернета в роуминге начинается с 5,9 драмов за мегабайт. Сегодня наших клиентов в офисах ждал еще один сюрприз – возможность пообщаться с руководящим составом компании, высказать свои пожелания и получить подарки, которые, несомненно, будут полезны им на отдыхе или в деловой поездке»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Напомним, что до 20 сентября 2019 года, находясь в роуминге в 67 странах, абоненты компании получают уникальную возможность пользоваться мобильным интернетом начиная с 5,9 драмов за мегабайт. Предложение действует в сетях любого оператора в Греции, Испании, Италии, США, Грузии, России, а также популярных в летнем туристическом сезоне Египте, Израиле, Таиланде, Бразилии и других странах.
При подключении к сети Beeline в Грузии, России, и др., а также к сети Kievstar на Украине и Wind в Италии, абоненты смогут получать звонки и звонить в Армению на мобильную сеть Beeline всего за 29,99 драмов.