17:01 | 14.05.18 | Նորություններ | 16830
Beeline-ը գործարկել է կորպորատիվ հաճախորդների համար նոր կայքէջ՝ հարմարավետ ինտերֆեյսով եւ կառավարման լայն հնարավորություններով։
Հատուկ բիզնեսի համար մշակված www.b2b.beeline.am բաժնում տեղադրված են տեղեկություններ գործող եւ պոտենցիալ կորպորատիվ հաճախորդների համար, այդ թվում՝ ներկայացված են տրամադրվող բոլոր սակագնային փաթեթները եւ ծառայությունները։
Բաժնում բարելավել է Անձնական գրասենյակի կառուցվածքն ու ներդրվել են հաշվի կառավարման նոր հարմարավետ գործիքներ։ Առկա է նաեւ առցանց սպասարկման հնարավորություն։
«Մենք մշտապես բարելավում ենք մեր հաճախորդների սպասարկման ուղիներն ու գործիքները եւ ուրախ ենք կորպորատիվ հաճախորդներին առաջարկել այսպիսի հարմարավետ եւ ժամանակակից ծառայություն։ Այսուհետ նրանք կարող են ժամանակ խնայել եւ կարգավորել կապին վերաբերող ծառայություններ նաեւ առցանց՝ առանց մեր գրասենյակ այցելելու։ Այս տարբերակով ցանկացած բիզնես կարող է օգտվել իր համար առավել հարմար առաջարկներից եւ սակագնային փաթեթներից, քանի որ աշխատանքը Beeline-ի հետ ոչ միայն հարմար է, այլեւ շահավետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Beeline запустил новую веб-страницу для корпоративных клиентов с удобным интерфейсом и широкими возможностями управления.
В разделе www.b2b.beeline.am, разработанном специально для бизнеса, размещена информация для действующих и потенциальных корпоративных клиентов, в том числе представлены все тарифные пакеты и услуги.
В разделе улучшенa структура Личного кабинета и внедрены новые удобные инструменты для управления аккаунтом. Также есть возможность онлайн-обслуживания.
«Мы постоянно улучшаем способы и инструменты обслуживания наших клиентов и рады предложить корпоративным клиентам такую удобную и современную услугу. Отныне они смогут сэкономить время и регулировать услуги, касающиеся связи, в режиме онлайн, без посещения нашего офиса. При таком раскладе любой бизнес может пользоваться наиболее удобными предложениями и тарифными пакетами, поскольку работа с Beeline не только удобна, но и выгодна»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.