12:22 | 25.02.16 | Նորություններ | 5685
ԱրմենՏել ընկերության հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանն արձագանքել է քաղաքացիների կողմից Սախարովի հրապարակի հուշարձան-շենքի վրա փակցված Beeline-ի գովազդային պաստառի խնդրին՝ գրառում կատարելով իր ֆեյսբուքյան էջին:
Մի շարք քաղաքացիներ ընկերությունից պահանջել են հեռացնել գովազդային պաստառը շենքի ճակատից՝ մտավախություն հայտնելով, որ այն կարող է օգտագործվել շենքի քանդման աշխատանքները քողարկելու նպատակով:
Նշենք, որ շենքի սեփականատեր «Լոքալ Դիվելոփերզ» ընկերության տնօրեն Սամվել Մայրապետյանը բազմիցս հայտարարել է, որ շենքը քանդելու մտադրություն չունի:
«Հանդիսանալով սոցիալապես պատասխանատու ընկերություն՝ Beeline-ը գործունեության ողջ ընթացքում իրականացրել է բազմաթիվ ծրագրեր՝ ուղղված երկրում մշակույթի պահպանման, ավանդույթներն ու ազգային արժեքները սերնդեսերունդ փոխանցելու, ինչպես նաեւ այս արժեքները միջազգային հարթակներում ներկայացնելու գործում։
Հարցը բարձրացնելու առաջին իսկ օրից այն գտնվում է մեր ուշադրության կենտրոնում։ Նման որոշումները մեծ ընկերություններում մեկ օրվա մեջ չեն կարող կայացվել կամ մեկ ժամում չեղարկվել։
Վստահեցնում ենք մեր բոլոր բաժանորդներին, որ մենք չենք անտեսել որեւէ դիմում–խնդրանք այս հարցով եւ շատ շուտով հնարավորություն կունենանք խոսքերն ապացուցել գործով», - գրել է Տաթեւ Այրումյանը:

12:22 | 25.02.16 | News | 4534
Public Relations Manager of Beeline Armenia Tatev Ayrumyan posted a comment on her Facebook page regarding citizens’ applications about Beeline advertising poster on the facade of the monument building on Sakharov Square.
In particular, a number of citizens demanded the company to take the poster off the building’s facade, as they were concerned it could be used to mask the demolition of the building.
It is worth mentioning that Local Developers (the company that owns the building) Director Samvel Mayrapetyan stated more than once that he didn’t intend to dismantle the building.
“Being a socially responsible company, Beeline has implemented plenty of programs aimed to preserve the country’s culture, pass on traditions and national values from generation to generation, as well as present those values at international platforms in the entire time of its work.
This problem has been in the centre of our attention from the very first day of the discussion. Such decisions take more than a day to be solved in big companies and cannot be annulled in a minute.
We assure all our subscribers that we haven’t ignored a single application on this matter, and we’ll prove it in deed very soon,” wrote Tatev Ayrumyan.