11:22 | 18.12.15 | Նորություններ | 5990
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է SIP Trunk սակագնային պլանը՝ նախատեսված այն կազմակերպությունների համար, որոնք աշխատանքի բերումով շատ են օգտվում ձայնային ծառայություններից:
Այս սակագնային պլանի շրջանակում IP-ցանցի միջոցով մատուցվող ծառայությունների փաթեթները թույլ են տալիս ֆիքսված ամսավճարի դիմաց կատարել անվճար զանգեր՝ խմբի ներսում, ինչպես նաեւ ներցանցային զանգեր՝ հատուկ սակագներով:
Բաժանորդագրվելիս տրամադրվում է բջջային հեռախոսահամար, որը հնարավորություն է տալիս ներքին հեռախոսակայանի (PBX) եւ IP-hեռախոսի միջոցով միաժամանակ կատարելու եւ ստանալու մինչեւ 10 հեռախոսազանգ:
Սակագներ եւ ծառայությունների տրամադրման պայմաններ
«SIP Trunk սակագնային պլանը հերթական նորարարական լուծումն է կազմակերպությունների համար: Այս սակագնային պլանը ստեղծվել է՝ հաշվի առնելով IP-տեխնոլոգիայով մատուցվող ժամանակակից լուծումների պահանջարկը, եւ նախատեսված է հատկապես այն կազմակերպությունների համար, որոնք կարեւորում են ծախսարդյունավետ, մատչելի եւ հուսալի հաղորդակցությունը: Մենք ընդլայնում ենք ապրանքատեսականին՝ բաժանորդների հաղորդակցման պահանջներին առավել համապատասխանեցնելու նպատակով»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

ВиваСелл-МТС представляет тарифный план SIP Trunk, рассчитанный для организаций, которые по роду деятельности часто пользуются услугами голосовой связи.
В рамках данного тарифного плана, пакет услуг, предоставляемых по IP-сети, позволит за фиксированную ежемесячную плату  совершать бесплатные звонки внутри группы, а также внутрисетевые звонки по специальной цене.
При оформлении подписки предоставляется мобильный номер, который позволяет совершать и принимать до 10 звонков одновременно посредством внутренней АТС (PBX) и IP-телефона.
Условия предоставление тарифов и услуг
«Тарифный план SIP Trunk является очередным инновационным решением для организаций. Этот тарифный план создан с учетом спроса на современные решения, предоставляемые посредством IP-технологий, и рассчитан особенно для тех компаний, которые ценят эффективные, доступные и надежные коммуникации. Мы расширяем линейку продуктов, чтобы максимально приспособить свои услуги к требованиям абонентов к коммуникации», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.