14:53 | 16.06.15 | Նորություններ | 5802
Այժմ Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 24.99 դրամ/րոպե մեկ միասնական սակագնով: 1ՄԲ բջջային ինտերնետի արժեքը եւս կազմում է 24.99 դրամ:
«Արձակուրդների շրջանի սկսվելուն զուգահեռ Beeline-ը հանդես է գալիս ռոումինգի համար միաժամանակ մի քանի պարզ եւ հարմար առաջարկներով: «Կապի մեջ+» ծառայությունը մեր հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս կատարել եւ ստանալ զանգեր աննախադեպ ցածր սակագներով: Իսկ երկրների ցանկը, որտեղ այս ծառայությունը հասանելի է` Ռուսաստան, Վրաստան, Իտալիա, Ուկրաինա եւ այլ երկրներ, դարձնում է այն ամենագրավիչներից մեկը շուկայում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ռոումինգը Beeline-ի հետ ոչ միայն շահավետ է, այլ նաեւ հետաքրքիր: Աննախադեպ ցածր սակագների հետ միաժամանակ մենք նաեւ հայտարարում ենք «Կապի մեջ» մրցույթի մեկնարկի մասին Facebook սոցիալական ցանցի Beeline Armenia պաշտոնական էջում: Մրցույթի մրցանակը բացառիկ սմարթ-պայուսակն է: Այն ինտեգրվում է սմարթֆոնի հետ, ունի նավիգատոր, կարող է լիցքավորել հեռախոսը, մի խոսքով, իդեալական է ցանկացած ճանապարհորդի համար: Մրցանակը ցուցադրված է Հյուսիսային պողոտայում գտնվող մեր գրասենյակում: Մրցանակը կշահի նա, ով առաջինը կգուշակի, թե ինչ է թաքցված պայուսակում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
«Կապի մեջ+» ծառայությունը գործում է Ռուսաստանի Դաշնություն, Վրաստան, Ուկրաինա, Իտալիա, Ղազախստան, Ղրղըզստան, Տաջիկստան եւ Ուզբեկստան երկրների տարածքում` Beeline, Kyivstar, Wind Italy օպերատորների ցանցերում ռոումինգ ծառայությունից օգտվող Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար։
«Կապի մեջ+» ռոումինգ ծառայությունը գործելու է մինչեւ 2015թ. դեկտեմբերի 10-ը ներառյալ: Այն կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով *655# հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնել՝ *650#: Ծառայության ակտիվացման գումարը կազմում է 290 դրամ։
Ծառայությունից օգտվելու համար Հայաստանից մեկնելուց առաջ անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոումինգը` հավաքելով *131# հրահանգը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար կամ *500# հրահանգը` հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար: «Կապի մեջ+» ծառայության վերաբերյալ առավել մանրամասն կարող եք տեղեկանալ www.beeline.am պաշտոնական կայքում:

14:53 | 16.06.15 | Новости | 5804
16 июня 2015, Ереван. Beeline объявляет о снижении цен на роуминг в рамках услуги «На связи+». Теперь абоненты предоплатной и постоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline смогут в роуминге по единой цене в 24.99 драма за минуту принимать любые входящие звонки, а также звонить на номера Beeline в Армению. Цена 1 Мб мобильного интернета также составляет 24.99 драма.
«С началом сезона отпусков и каникул Beeline предлагает сразу несколько простых и удобных предложений для роуминга. Услуга «На связи+» позволит нашим клиентам совершать и получать звонки по беспрецедентно низким ценам, а страны, в которых она доступна - Россия, Грузия, Италия, Украина и не только - делают ее одной из самых привлекательных на рынке», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Роуминг с Beeline - это не только выгодно, но и интересно. Вместе с беспрецедентно низкими ценами мы запускаем большой конкурс «На связи» на официальной странице Beeline Armenia в социальной сети Facebook. Призом конкурса станет эксклюзивная смарт-сумка. Она интегрируется со смартфоном, имеет навигатор, может заряжать телефон, одним словом, идеально подойдет любому путешественнику. Приз выставлен в нашем офисе на Северном проспекте, а получит ее тот, кто первым угадает, что в ней спрятано», - отметила Руководитель службы по связям с общественностью Beeline в Армении Татев Айрумян.
Услуга «На связи+» будет действовать на территории Российской Федерации, Грузии, Украины, Италии, Казахстана, Кыргызстана, Таджикистана и Узбекистана для абонентов постоплатной и предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, подключившихся к сетям операторов Beeline, Kyivstar, Wind.
Роуминг услуга «На связи+» действует до 10 декабря 2015 года включительно. Для подключения услуги «На связи+» клиенту следует на своем мобильном телефоне набрать запрос: *655#.  Отключить услугу можно по запросу *650#. Плата за подключение услуги составляет 290 драмов.
Для подключения услуги «На связи+», необходимо подключить роуминг до выезда из Армении - набрав команду *131# для абонентов предоплатной системы расчетов или команду *500# – для абонентов постоплатной системы расчетов. Более подробная информация об услуге «На связи+» доступна на официальном сайте www.beeline.am.