16:55 | 20.02.15 | Նորություններ | 5042
Beeline-ը եւ Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղը Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում հայտարարում են «Սիրո լավագույն հաղորդագրություն» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթն անցկացվում է Բրիտանական ֆիլմերի 13-րդ փառատոնի շրջանակում, որն այս տարի նվիրված է սիրո տարածման ու պահպանման գաղափարին։
Մրցույթի գլխավոր հաղթողները Beeline-ի կողմից որպես մրցանակ կստանան Beeline Smart հեռախոս, եւս երեք մասնակից կարժանա խրախուսական մրցանակների Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղի կողմից։
Մասնակցության համար անհրաժեշտ է գրել հաղորդագրություն սիրո թեմայով եւ մինչեւ մարտի 15-ը՝ ժամը 24:00-ը ներառյալ, ուղարկել pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Մրցույթն անցկացվելու է երեք փուլով, յուրաքանչյուր փուլի տեւողությունը` մեկ շաբաթ: Յուրաքանչյուր փուլում հաղթող կճանաչվի այն հաղորդագրության հեղինակը, որը կհավաքի առավելագույն թվով քվե։
«Սերը կյանքի ամենագեղեցիկ զգացմունքներից մեկն է, եւ ես համոզված եմ, որ այս մրցույթը լայն տարածում է գտնելու մեր օգտատերերի շրջանում։ Այն յուրաքանչյուր մասնակցի հնարավորություն է ընձեռում յուրովի արտահայտել սիրո գաղափարը եւ գեղեցկությունը տեսնելու ունակությունը։ Հավատացած եմ, որ Բրիտանական ֆիլմերի փառատոնը եւ այդ փառատոնի շրջանակում անցկացվող բոլոր միջոցառումներն ոչ միայն կդարձնեն կյանքն ավելի լավը, այլ  նաեւ կպարգեւեն մեզ դրական զգացողություններ եւ վառ տպավորություններ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Անչափ ուրախ ենք, որ փառատոնի շրջանակում տարեցտարի ընդլայնվում են մրցույթների շրջանակն ու բնույթը»,– ասել է Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղի տնօրեն Արեւիկ Սարիբեկյանը։
Մրցույթն ավարտվում է մարտի 23-ին: Յուրաքանչյուր փուլի ավարտից հետո հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Ֆեյսբուքի Beeline Armenia էջում:

16:55 | 20.02.15 | News | 3874
Beeline and British Council Armenia have announced “Best Love Message” contest on Beeline Armenia’s official Facebook page.
The contest is held within the 13th British Film Festival, which is dedicated to the idea of spreading and keeping love.
The contest winners will receive Beeline Smart phones from Beeline, and three more participants will receive encouraging prizes from British Council Armenia.
To take part in the contest, all interested persons should write a love message and send it to pr@beeline.am before 24:00, March 15. The contest will be held in three phases, each lasting a week. The winner of each phase will be selected upon the most number of votes.
“Love is one of the most beautiful feelings in life, and I am sure this contest will be highly popular with our users. It grants each participant an opportunity to express the idea of love and their ability to see beauty in a unique way. I believe the British Film Festival and all events within this Festival will not only change our life for the better but will also bestow positive emotions and vivid impressions on us”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“We are endlessly happy that the framework of contests within the Festival as well as their nature expand year in and year out”, said Director at British Council Armenia Arevik Saribekyan.
The contest ends on March 23. Once a certain phase completes, the names and results of the winners will be posted on Beeline Armenia’s Facebook page.