15:27 | 27.06.14 | Նորություններ | 4725
Beeline-ը Արտանիշ համայնքի դպրոցի բարձր դասարանի աշակերտների համար ուսուցողական շրջայց է կազմակերպել դեպի Կապի թանգարան, հաճախորդների սպասարկման ծառայություն եւ տեխնիկական ստորաբաժանումներ։
Beeline-ի աշխատակիցները հյուրերին ծանոթացրել են ընկերության տարբեր ստորաբաժանումների աշխատանքներին, ցուցադրել, թե տեխնիկապես ինչպես են իրականացվում զանգերը շարժական եւ ֆիքսված կապերում, ներկայացրել են Հայաստանում կապի պատմության զարգացումը, այցելուներին ներկայացրել են հետաքրքիր դրվագներ հայ կապավորների կյանքից:
Հյուրերին ողջունել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ուրախ եմ ողջունել աճող սերնդին մեր ընկերությունում, որը միշտ եղել է եւ կմնա Հայաստանի խոշոր գործատուների շարքում եւ երկրի հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացման առաջատարներից մեկը։ Այսօր մեզ մոտ դուք կծանոթանաք հեռահաղորդակցության խոշորագույն օպերատորի աշխատանքներին, եւ միգուցե ձեզանից ոմանք հետագայում ցանկանան իրենց նվիրել կապի ոլորտին»,- ասել է նա:

15:27 | 27.06.14 | News | 4730
Beeline organized a tour to Beeline Communication Museum, customer care service and technical divisions of the company for Artanish community’s secondary school students.
Beeline employees introduced senior schoolchildren to the work of various departments of the company, showed the way mobile and fixed network calls are made at technical level and presented the visitors interesting pages of the life of Armenian telecommunications workers.
Beeline CEO Andrey Pyatakhin welcomed the guests.
“I am glad to welcome the young generation in our company, which was and remains among the largest Armenian employers and is a development locomotive in Armenia’s telecommunication sphere. You will learn many interesting things about how the leading operator works and possibly, some of you might want to devote to the telecommunication sphere”, he said.