17:23 | 28.04.14 | Նորություններ | 4437
Orange Արմենիա ընկերությունը շարժական ինտերնետ ծառայությունների բաժանորդներին ներկայացրել է այսօր իր նոր՝ «Մեկից մեկ» առաջարկը:
Orange «Մեկից մեկ»-ը մարզերի բնակիչներին ազատություն է տալիս ինտերնետ ծառայություններն օգտագործել ըստ իրենց հարմարության՝ վճարելով միայն օգտագործված ժամանակի, այլ ոչ թե սպառված մեգաբայթերի համար:
Այսուհետ, վճարելով 100 դրամ՝ բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվել Orange-ի «Մեկից մեկ» ինտերնետից 1 օրվա ընթացքում՝ ստանալով 100 րոպե ինտերնետից օգտվելու համար:
Առաջին 100 րոպեները սպառելուց հետո բաժանորդներն ինտերնետից կարող են օգտվել 1 դրամ/րոպե սակագնով:
«Orange-ի «Մեկից մեկ» առաջարկը մշակված է հատուկ այն բաժանորդների համար, ովքեր ինտերնետից օգտվում են ժամանակ առ ժամանակ եւ սահմանափակ տեւողությամբ: Այժմ այս բաժանորդները կարող են իրենց հարմար ցանկացած ժամանակ օգտվել Orange-ի որակյալ ինտերնետ ծառայություններից եւ վճարել միայն օգտագործված ժամանակի համար` առանց անհանգստանալու սպառված մեգաբայթերի մասին »,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:23 | 28.04.14 | News | 4462
Today Orange has introduced a new “Mekic mek” offer for the benefit of mobile internet users. Orange “Mekic mek” provides customers of regions with the freedom to use internet only when they need and pay for the minutes consumed not per Megabyte. From now on, Customers will pay a 100AMD connection fee for 1 day of Internet “Orange Mekic mek” .and will immediately receive 100 minutes for Internet usage. After the first 100 minutes, Internet can be used with 1 AMD/min rate.
“Orange has now a full range of Internet services available for its customers. Regular internet users and those customers who want large bundles of high speed internet will prefer our Internet Now and MyFi monthly subscriptions, small businesses and families will be able to benefit from the innovative MyBox, with Internet and Voice included which we have launched recently. Orange ”Mekic mek” is tailored specifically for those customers, who use Internet services from time to time and with limited duration. Now they have the freedom to use the quality Orange Internet services whenever convenient for them, on a pay as you use basis, without worrying about consumed volume of MBs”,- said Francis Gelibter General Director of Orange Armenia.