16:32 | 20.01.14 | Նորություններ | 4638
Այսօր հայտնի են դարձել «Մեկնեք Փարիզ իրար հետ» առաջարկի հաղթողները, ովքեր 2013թ. դեկտեմբերի 10-ից մինչեւ 2014թ. հունվարի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում ակտիվացրել են 1000-րդ Orange «Իրար հետ» փաթեթը:
Երեւանի բնակիչներ Գարիկ Հարությունյանը եւ Ալինա Ավետիսյանը Orange-ի կողմից կստանան Փարիզ մեկնելու եւ այնտեղ շաբաթ եւ կիրակի օրեր անցկացնելու հնարավորություն: Ուղեգիրը կներառի օդանավի տոմսեր, ինչպես նաեւ` հյուրանոց Փարիզում:
«Orange-ը սիրում է իր բաժանորդներին անակնկալներ մատուցել եւ այսօր հատուկ ուրախությամբ հանձնում ենք այս յուրահատուկ նվերը, որը մեր այս երկու բաժանորդների համար 2014 թվականի շատ հետաքրքիր սկիզբ կհանդիսանա», - ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Նրանք, ովքեր Orange-ին կմիանան մինչեւ փետրվարի 15-ը եւ կակտիվացնեն Orange «Իրար հետ» փաթեթն իրենց ընկերների կամ ընտանիքի անդամների հետ (2-4 անդամներով), ամբողջ տարին իրար հետ կխոսեն անվճար:
Իրար հետ անվճար խոսելու առաջարկը գործում է կանխավճարային ծառայության բոլոր սակագնային պլանների բաժանորդների համար, ովքեր կարող են փաթեթում ներառել նաեւ Դելֆին, Թիթեռ կամ Պանտերա ամսական ծառայություններից օգտվող բաժանորդների:

Сегодня стали известны победители акции «Отправимся в Париж вместе», активировавшие в период с 10 декабря по 15 января 1000-й пакет Orange «Вместе».
Жители Еревана Гарик Арутюнян и Алина Аветисян получат от Orange возможность отправиться в Париж и провести там выходные. Путевка включает авиабилеты, а также проживание в гостинице в Париже.
«Orange любит преподносить сюрпризы своим абонентам, и сегодня с особой радостью мы дарим этот уникальный подарок, который будет очень интересным началом 2014 года для наших двух абонентов», - сказал директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.
Абоенты, которые до 15 февраля 2014 года присоединятся к Orange и активируют вместе с друзями или семьей пакет Orange «Вместе» (2-4 абонента), целый год будут разговаривать между собой бесплатно.
Предложение бесконечно говорить друг с другом бесплатно действует для всех абонентов предоплатных тарифных планов, которые могут включать в пакет абонентов тарифных планов Дельфин, Бабочка или Пантера.