18:11 | 08.10.13 | Նորություններ | 6179
Alcatel Pixi երկու SIM քարտի հնարավորությամբ սմարթֆոնը, որն աշխատում է Android օպերացիոն համակարգով եւ օգտագործողին է առաջարկում սմարթֆոնի ամենակարեւոր ֆունկցիաները, կարելի է ձեռք բերել Orange-ի խանութներից 40 000 դրամով, իսկ Դելֆին, Թիթեռ կամ Պանտերա բաժանորդագրություններից որեւէ մեկին 1 կամ 2 տարով բաժանորդագրվելու դեպքում՝ սկսած 1 դրամից:
«Մենք այսօր, կարելի է ասել, սմարթֆոնների նոր դարաշրջան ենք մտնում: Եթե երկու-երեք տարի առաջ սմարթֆոնը հասանելի էր միայն բարձր եկամուտներ ունեցողներին, ապա այսօր Orange-ում սմարթֆոն կարելի է ձեռք բերել անգամ 1 դրամով` բաժանորդագրվելով անգամ 4 000 դրամ ամսավճարով սակագնային պլաններին: Alcatel Pixi-ի այս աներեւակայելի ցածր գինը, մեզ հաջողվել է ստանալ Orange-ի եւ Alcatel-ի երկարամյա ռազմավարական համագործակցության շնորհիվ», - ասել է Օրանժ Արմենիայի Վաճառքի տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:

18:11 | 08.10.13 | News | 5033
Android OS based dual SIM Alcatel Pixi, which offers to its users the most important functionalities of a smartphone, can be acquired from Orange shops at 40 000 AMD and starting 1 AMD, in case of subscription to one of Dolphin, Butterfly or Panther monthly subscriptions for 1 or 2 years.
“We can state that today we are entering a new era of smartphones. If 2-3 years ago smartphones were available only to high-income people, today they can be even acquired at 1 AMD from Orange shops, by subscribing to the tariff plans with 4 000 AMD monthly fee. We could offer this incredibly low price for Alcatel Pixi thanks to our long-term strategic partnership with Alcatel,” said Orange Armenia Sales Director Arsen Hovhannisyan.