09:28 | 14.05.13 | Նորություններ | 4814
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը հովանավորում է «Hollywood Non-Stop» համերգային ծրագիրը, որը մայիսի 15-ին եւ 16-ին «Արամ Խաչատրյան» համերգասրահում կներկայացնի  Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը ։
«Hollywood Non-Stop»-ն ամերիկյան հանրահայտ ֆիլմերի մեղեդիների ներկայացում է։ Ծրագրում կհնչեն «Գլադիատոր», «Կարիբյան ծովի ծովահենները», «Կնքահայրը», «Մի անգամ Ամերիկայում», «Ռոմեո եւ Ջուլիետ», «Աստղային պատերազմներ», «Առաքելություն» եւ այլ կինոնկարների սաունդթրեքերը։
«Hollywood Non-Stop»-ը ծրագիրը մեկնարկել է 2012 թվականին եւ ներկայացվել երեւանյան ութ բուհում, որտեղ ավելի քան 6000 ուսանող է ունկնդրել հոլիվուդյան ֆիլմերի երաժշտությունը։
2013 թվականին «Hollywood Non-Stop»-ը ներկայացվել է նաեւ հանրապետության մարզերում, մասնավորապես՝ Գյումրիում, Վանաձորում, Եղեգնաձորում, Արտաշատում։

09:28 | 14.05.13 | News | 3675
VivaCell-MTS sponsors “Hollywood Non-Stop” concert program to be presented on May 15 and 16 at the Aram Khachaturian concert hall by the State Youth Orchestra of Armenia.
The program includes soundtracks of the famous American movies - “Gladiator”, “Pirates of the Caribbean”, “The Godfather”, “Once Upon a Time in America”, “Romeo and Juliet”, “Star Wars”, “The Mission” and many more.
“Hollywood Non-Stop” program has already gained popularity among the audiences. It was launched in 2012 and was presented in 8 universities of Armenia, where more than 6000 students have listened to the melodies of the Hollywood films.
In 2013 the “Hollywood Non-Stop” was also presented in the regions of the republic, particularly Gyumri, Vanadzor, Yeghegnadzor, and Artashat.