Orange Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը
Orange-ն այսօր հայտարարել է, որ երկարացնում է միջազգային զանգերի առաջարկը մինչեւ մարտի 31-ը: Ընդունելով զանգեր արտերկրում ապրող մտերիմներից՝ Orange-ի ձայնային ծառայությունների բաժանորդները կստանան անվճար րոպեներ, որոնք կարող են օգտագործել արտերկիր զանգահարելու համար:
Յուրաքնաչյուր երկուշաբթի Orange-ի բաժանորդները կստանան նվեր. 2 անվճար միջազգային րոպե` նախորդ շաբաթվա ընթացքում կուտակային 5-ից մինչեւ 10 րոպե տեւողությամբ միջազգային զանգեր ստանալու դեպքում, եւ 5 րոպե` 10 եւ ավելի րոպե տեւողությամբ զանգերի դեպքում: Նվեր րոպեները հնարավոր կլինի օգտագործել բոլոր միջազգային ուղղություններով զանգահարելու համար (բացառությամբ այն երկրների, որոնք ներառված են Միջազգային գոտի 9 եւ 10-ում):
«Այս առաջարկը, որը մենք ներկայացրել էինք Ամանորի տոներին, մեծ արձագանք գտավ բաժանորդների շրջանում. մեր բաժանորդներն ավելի քան 140,000 անգամ ստացել են անվճար րոպեներ՝ աշխարհի տարբեր երկրներ զանգահարելու համար», - ասել է Orange Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

15:09 | 01.02.13 | Новости | 5260
Orange Armenia объявила сегодня, что продлевает специальное предложение для международных звонков до 31 марта. Получая звонки из-за рубежа, абоненты голосовой связи Orange получат бесплатные минуты, которые могут использовать для выполнения  международных звонков.
Каждый понедельник абоненты Orange получат подарок: 2 бесплатные минуты на международный звонок в случае получения международных звонков длительностью от 5 до 10 минут в течение прошлой недели, и 5 минут - в случае звонков длительностью в 10 и более минут. Подарочные минуты будет возможно использовать для звонков по всем международным направлениям (кроме тех стран, которые включены в Международную зону 9 и 10).
«Это предложение, которое мы представили во время Новогодних праздников, получило большие отзывы среди наших абонентов - наши абоненты более 140 000 раз получили бесплатные минуты за выполнение звонков в разные страны мира», - заявил директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.