05:12 | 25.12.12 | Նորություններ | 4670
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) պարգեւատրել է «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղի առաջին փուլի հաղթողներին:
Պարգեւատրման արարողությունն անցկացվել է Խանջյան 35 հասցեում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
Առաջին փուլի հաղթող դարձավ 115 մարդ: Գլխավոր մրցանակը` Samsung GT-P 7300 պլանշետային համակարգիչը, շահեց Ալինա Ե.-ն Երեւանից:  Գագիկ Ա.-ն Սեւանից, Ռաֆիկ Մ.-ն Աշտարակից, ինչպես նաեւ երեւանցիներ Կարեն Պ.-ն եւ Վահե Ղ.-ն արժանացան նեթբուք Lenovo IdeaPad S10-3 մրցանակին:
Իրենց տերերին գտան նաեւ Samsung GT-I 9001 եւ Nokia E 72 սմարթֆոնները:
Ընդհանուր առմամբ, խաղարկվեց 10 սմարթֆոն եւ 100 Beeline USB-մոդեմ:
«Շնորհավորում եմ «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղի առաջին փուլի հաղթողներին եւ հայտնում շնորհակալություն մասնակցության համար:
Նախընտրելով «ՍուպերՄիքս» սակագնային փաթեթը` դուք ընտրել եք հարմարավետ եւ մատչելի փաթեթ, որի առանձնահատկություններից է նաեւ Ինտերնետի ցածր սակագինը: Թող այս ամանորյա նվերները` պլանշետները, նեթբուքերը եւ սմարթֆոները Ձեր նախընտրած սակագնային փաթեթի հետ միասին դարձնեն Ամանորյա տոները ավելի հաճելի` պարգեւելով Ձեզ դրական զգացմունքներ եւ հաճելի րոպեներ Ձեր հարազատների եւ ընկերների հետ շփման ժամանակ», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Նշենք, որ վիճակախաղն անց է կացվում  2012թ.-ի դեկտեմբերի 14-ից մինչեւ 2013թ.-ի հունվարի 17-ը ներառյալ:
«Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղին մասնակցելու համար ՀՀ քաղաքացիներ հանդիսացող ֆիզիկական անձիք, ովքեր սկսած  2012թ.-ի դեկտեմբերի 14-ից ձեռք կբերեն «ՍուպերՄիքս» կանխավճարային սակագնային փաթեթ, կարող են ուղարկել USSD-հրահանգ *222# կարճ համարին եւ դրանով իսկ հաստատել իրենց մասնակցությունը մրցույթին: Գրանցումն անվճար է:

05:12 | 25.12.12 | News | 4335
“ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) awarded the winners of the first round of “Christmas surprise” promotional lottery.
The award ceremony was held today at the office of Beeline at 35 Khanjyan Street.
There were 115 winners following the first weekly draw. The main prize was Samsung GT-P 7300 tablet. The winner of the tablet was the resident of the capital Alina E.
The winners of four Lenovo IdeaPad S10-3 netbooks are: Gagik A. from Sevan, Rafik M. from Ashtarak and Yerevan residents Karen P. and Vahe K. Samsung GT-I 9001 and Nokia E 72 smartphones also found their owners. A total of 10 smartphones and 100 Beeline USB modems were drawn.
“I would like to congratulate the winners of the first “Christmas surprise” promotional lottery and thank you for participating in the contest. By choosing “SuperMix” tariff plan, you have chosen a convenient and affordable tariff, the distinguishing feature of which is the low Internet price. Let these New Year prizes - tablets, netbooks and smartphones along with the selected tariff proposal - make your New Year holidays more joyful and give you positive emotions and lots of fun moments with friends, family and loved ones,” “ArmenTel” PR Manager Anush Begloyan said.
It should be noted that “Christmas surprise” promotional lottery is held from December 14, 2012 till January 17, 2013. Beeline will draw overall 575 prizes during this period.
To participate in the lottery, individuals who have purchased the SIM-card of “SuperMix” tariff plan after December 14 can send USSD-request to * 222 # number and thus register in the competition. Registration is free. Participation in the lottery does not imply further action by the user.