16:50 | 27.12.11 | Նորություններ | 4296
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հանդես է գալիս որպես Երեւանի քաղաքապետարանի կազմակերպած ամանորյա միջոցառումների աջակից:
Ընկերության աջակցությամբ մայրաքաղաքի բոլոր համայնքներում անցկացվում են համերգներ, ցուցահանդեսներ, մրցույթներ եւ այլ տոնական միջոցառումներ, հայտնել են ԱրմենՏել-ի մամուլի ծառայությունում:
«Մենք ուրախ ենք շնորհավորելու Երեւանի բնակիչներին գալիք տոների կապակցությամբ եւ մեր լուման ներդնելու քաղաքում տոնական տրամադրության ստեղծելուն: Ամանորն առանձնահատուկ տոն է եւ, կարծում եմ, վառ միջոցառումները լրացուցիչ դրական լիցքեր կհաղորդեն մեր համաքաղաքացիներին եւ հատկապես երեխաներին»- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ամանորյա միջոցառումները Երեւանում մեկնարկել են դեկտեմբերի 20-ին եւ կեզրափակվեն հունվարի 13-ին: Միջոցառումները կանցկացվեն մայրաքաղաքի բոլոր համայնքներում, իսկ դեկտեմբերի 31-ին, ժամը 22:00-ին Երեւանի կենտրոնում կմեկնարկի հիմնական միջոցառումը, որը կշարունակվի մինչեւ հունվարի 1-ի ժամը 3:00-ն:

16:50 | 27.12.11 | Новости | 3222
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) поддержал новогодние мероприятия, организуемые мэрией Еревана.
При поддержке компании во всех столичных общинах проходят концерты, выставки, конкурсы и другие праздничные мероприятия, сообщили в пресс-службе АрменТел.
«Мы рады поздравить жителей Еревана с предстоящими праздниками и внести свой вклад в создание новогоднего настроения в городе. Новый год – особенный праздник, и я думаю, что яркие мероприятия добавят позитивных эмоций нашим согражданам и особенно детям», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Новогодние мероприятия стартовали 20 декабря и продлятся до 13 января. Мероприятия пройдут во всех административных районах столицы, а 31 декабря 22:00 в центре Еревана начнется основное новогоднее мероприятие, которое продлится до трех часов утра 1 января.