11:06 | 20.10.11 | Նորություններ | 4992
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Hi-Line ծառայության «Մեգա Best» 512 Կբիթ/վ թողունակությամբ  եւ 3000 դրամ ամսավճարով նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի ներդրման մասին:
Ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձիք, կնքելով համապատասխան պայմանագիր, կստանան անվճար ADSL-մոդեմ եւ ծառայությունից առաջին ամիսն անվճար օգտվելու հնարավորություն, հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
««ԱրմենՏել» ընկերությունը, որպես կապի միասնական օպերատոր,  հեռահաղորդակցության շուկայում ինտերնետի զարգացման եւ նոր մտքերի իրականացման առաջատարն է: «Մեգա Best» սակագնային փաթեթը վերը նշվածի վառ օրինակներից մեկն է: Այժմ Հայաստանի բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ եւ ամենակարեւորը մատչելի Beeline  ինտերնետին առանց որեւէ ծախսի», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Մեգա Best» անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ հին բաժանորդները, եթե վերջիններիս մոտ ավարտվել է գործող պայմանագրով նախատեսված պայմանագիրը չխզելու ժամկետը: Պայմանագրի գործողության ողջ ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը եւ անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող  «Մեգա» սակագնային փաթեթ: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 18 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա Best» սակագնային փաթեթի եւ Hi-Line 512 սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաեւ մոդեմի արժեքը:

11:06 | 20.10.11 | Новости | 4805
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о запуске нового безлимитного тарифного плана услуги Hi-Line - «Мега Best» с пропускной способностью канала 512 Кбит/с и ежемесячной платой 3 тыс. драм.
Физическим и юридическим лицам, при заключении соответствующего контракта, ADSL модем предоставляется бесплатно и не взимается плата за первый месяц пользования услугой, сообщили в пресс-службе компании.
«АрменТел является лидером по развитию интернета и воплощению новых идей на телекоммуникационном рынке Армении. Новый доступный тарифный план «Мега Best» – один из таких примеров. Жители Армении могут подключиться к стабильному, качественному и доступному интернету Beeline без каких-либо дополнительных расходов»,– отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
Подключиться к новому тарифному плану «Мега Best» могут как новые, так и действующие абоненты услуги Hi-Line, у которых закончился период нерасторжения, предусмотренный действующим контрактом. Абоненты, подключившиеся к тарифному плану «Мега Best», могут совершать переходы только на ТП «Мега», предусматривающие более высокую скорость. В случае отказа от услуги Hi-Line «Мега Best» в течение 18 месяцев после заключения контракта клиент оплачивает стоимость модема, а также разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line 512 и ТП «Мега Best».