11:06 | 20.10.11 | Նորություններ | 4992
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Hi-Line ծառայության «Մեգա Best» 512 Կբիթ/վ թողունակությամբ  եւ 3000 դրամ ամսավճարով նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի ներդրման մասին:
Ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձիք, կնքելով համապատասխան պայմանագիր, կստանան անվճար ADSL-մոդեմ եւ ծառայությունից առաջին ամիսն անվճար օգտվելու հնարավորություն, հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
««ԱրմենՏել» ընկերությունը, որպես կապի միասնական օպերատոր,  հեռահաղորդակցության շուկայում ինտերնետի զարգացման եւ նոր մտքերի իրականացման առաջատարն է: «Մեգա Best» սակագնային փաթեթը վերը նշվածի վառ օրինակներից մեկն է: Այժմ Հայաստանի բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ եւ ամենակարեւորը մատչելի Beeline  ինտերնետին առանց որեւէ ծախսի», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Մեգա Best» անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ հին բաժանորդները, եթե վերջիններիս մոտ ավարտվել է գործող պայմանագրով նախատեսված պայմանագիրը չխզելու ժամկետը: Պայմանագրի գործողության ողջ ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը եւ անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող  «Մեգա» սակագնային փաթեթ: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 18 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա Best» սակագնային փաթեթի եւ Hi-Line 512 սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաեւ մոդեմի արժեքը:

Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced the launch of a new unlimited tariff plan of Hi-Line service today – “Mega Best” with 512 Kbps transmission capacity and AMD 3 000 monthly charge.
Upon signing a contract, all the individuals and legal entities will get a free ADSL modem and free use of service during the first month, the company’s press service reports.
“ArmenTel is a leader of internet development and realization of new ideas on the Armenian telecommunication market. “Mega Best” new affordable tariff plan is one of those examples. Armenian residents may connect to stable, quality and affordable Beeline internet without any extra expenses”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
Both new and current Hi-Line subscribers, who are still within the non-termination period provided by the contract, can activate the new “Mega Best” tariff plan. Subscribers to have connected to “Mega Best” tariff plan may shift only to “Mega” tariff plan providing higher speed. In case of a disclaimer from the Hi-Line “Mega Best” service, within 18 months after the contract is signed, the client will have to pay the modem cost as well as the difference in tariffs for monthly subscriber charge between Hi-Line 512 unlimited tariff plan and “Mega Best” tariff plan.