12:54 | 08.10.11 | Նորություններ | 3291
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երեւանում ընթացող ԴիջիԹեք 2011 ցուցահանդեսի ընթացքում վերջինիս պլատինե հովանավոր ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը առաջարկում է բացառիկ ցածր գներով սմարթֆոններ:
«Այցելուներին առաջարկվելու է նաեւ մասնակցել վիճակահանությանը եւ շահել 3G WiFi երթուղիչ, ՄՏՍ Կոնեկտ մոդեմ կամ Samsung Google Nexus սմարթֆոն», - հայտնեցին ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Ձգտելով հավատարիմ մնալ Հայաստանում տեխնոլոգիաների առաջատար լինելու սկզբունքին` ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղական շուկա է ներմուծում առկա ամենանորարար լուծումները: Մեր ընկերության գործունեության խթանը առաջընթացի ուժն է: Դա հնարավորություն է տալիս իրատեսորեն գնահատել հայաստանյան շուկայի պահանջարկը եւ սպառողի շահագրգռվածությունը` լավագույն եւ նորագույն տեխնոլոգիաներ ձեռք բերելու հարցում», - ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
ԴիջիԹեք 2011 ցուցահանդեսը կգործի մինչեւ հոկտեմբերի 9-ը ներառյալ Կարեն Դեմիրճյանի անվան Մարզա-Համերգային Համալիրում:

12:54 | 08.10.11 | Новости | 3296
Ереван/Медиамакс/. Платиновый спонсор проходящей в Ереване выставки Digitec 2011 ВиваСелл-МТС предлагает посетителям выставки смартфоны по исключительно низким ценам.
«Посетителям будет предложено также принять участие в викторине и выиграть 3G Wi-Fi маршрутизатор, модем МТС-Коннект или смартфон Samsung Google Nexus», - сообщили в пресс-службе компании.
«Стремясь оставаться приверженными к принципу лидерства в сфере технологий в Армении, ВиваСелл-МТС привносит на армянский рынок имеющиеся в мире самые новые решения. Стимул деятельности нашей компании - это сила прогресса. Это позволяет реалистично оценивать спрос армянского рынка и заинтересованность потребителя в вопросе приобретения новейших и наилучших технологий», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Выставка Digitec Expo будет работать до 9 октября включительно в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна.