10:23 | 24.01.11 | Նորություններ | 4242
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է իրավաբանական անձանց համար մարզային նոր կանխավճարային սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
«Բիզնես Արագածոտն», «Բիզնես Արարատ», «Բիզնես Արմավիր», «Բիզնես Վայոց Ձոր», «Բիզնես Գեղարքունիք», «Բիզնես Կոտայք», «Բիզնես Լոռի», «Բիզնես Սյունիք», «Բիզնես Տավուշ» եւ «Բիզնես Շիրակ» սակագնային փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզում գտնվող բաժանորդներին իրենց սակագնային փաթեթի ներսում զանգեր կատարել 0 դրամ/րոպե սակագնով: Beeline բջջային ցանցում մեկ րոպեի արժեքն է 10 դրամ, դեպի Beeline ֆիքսված ցանց` 20 դրամ, իսկ դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 30 դրամ:
Եթե բաժանորդը գտնվում է իր մարզից դուրս, ապա ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքն է` սակագնային փաթեթի ներսում 10 դրամ, Beeline բջջային ցանցում` 20 դրամ, դեպի Beeline ֆիքսված ցանց` 30 դրամ, դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 40 դրամ:
Beeline ցանցում SMS-հաղորդագրություններ կարելի է ուղարկել 10 դրամով, դեպի ՀՀ-ի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 20 դրամով, իսկ միջազգային ցանցեր` 30 դրամով: Նշված սակագնային փաթեթների օրական բաժանորդավճարը կազմում է 13,33 դրամ:
«Մենք շարունակում ենք կորպորատիվ հաճախորդներին առաջարկել գրավիչ սակագնային փաթեթներ` ընձեռելով նրանց կապի ծառայությունների համար կատարվող ծախսերը նվազեցնելու հնարավորություն: Օրինակ, «Բիզնես Շիրակ» սակագնային փաթեթի բաժանորդը, գտնվելով Շիրակի մարզում, կարող է նույն սակագնային փաթեթում շփվել իր գործընկերների հետ որքան անհրաժեշտ է` ծախսելով օրական ընդամենը 13,33 դրամ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:23 | 24.01.11 | News | 3939
“Business-Aragatsotn”, “Business-Ararat”, “Business-Vayots Dzor”, Business-Gegharkunik”, “Business-Kotayk”, “Business-Lori”, “Business-Tavush” and “Business-Shirak” tariff plans allow the subscribers who are in their “home” regions, to make calls within their tariff plan for 0 dram per minute, within Beeline mobile network for AMD 10/minute, to Beeline landline network for AMD 20/ minute, to other Armenian mobile networks for AMD30/ minute.
If the subscriber is out of his “home” region, the cost of the outgoing call makes: within his tariff plan-AMD 10 /minute, within the Beeline network - AMD 20/minute, to Beeline landline network- AMD30/minute, to other mobile networks of Armenia and NKR- AMD40/minute.
SMS-messages within Beeline network will cost AMD10, to other mobile networks of Armenia and NKR- AMD20, to international networks AMD30. The daily subscriber fee within the above mentioned tariff plans makes AMD 13, 33.
“We continue introducing attractive tariff plans for corporate clients offering them new possibilities to optimize their telephone expenses. For instance, being in Shirak marz, the user of “Business-Shirak” tariff plan may communicate with his colleagues within the tariff plan as much as he wants, thus spending no more than 13,33 AMD per day,” ArmenTel” Director General Igor Klimko stated.