10:23 | 24.01.11 | Նորություններ | 4242
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է իրավաբանական անձանց համար մարզային նոր կանխավճարային սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
«Բիզնես Արագածոտն», «Բիզնես Արարատ», «Բիզնես Արմավիր», «Բիզնես Վայոց Ձոր», «Բիզնես Գեղարքունիք», «Բիզնես Կոտայք», «Բիզնես Լոռի», «Բիզնես Սյունիք», «Բիզնես Տավուշ» եւ «Բիզնես Շիրակ» սակագնային փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզում գտնվող բաժանորդներին իրենց սակագնային փաթեթի ներսում զանգեր կատարել 0 դրամ/րոպե սակագնով: Beeline բջջային ցանցում մեկ րոպեի արժեքն է 10 դրամ, դեպի Beeline ֆիքսված ցանց` 20 դրամ, իսկ դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 30 դրամ:
Եթե բաժանորդը գտնվում է իր մարզից դուրս, ապա ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքն է` սակագնային փաթեթի ներսում 10 դրամ, Beeline բջջային ցանցում` 20 դրամ, դեպի Beeline ֆիքսված ցանց` 30 դրամ, դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 40 դրամ:
Beeline ցանցում SMS-հաղորդագրություններ կարելի է ուղարկել 10 դրամով, դեպի ՀՀ-ի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր` 20 դրամով, իսկ միջազգային ցանցեր` 30 դրամով: Նշված սակագնային փաթեթների օրական բաժանորդավճարը կազմում է 13,33 դրամ:
«Մենք շարունակում ենք կորպորատիվ հաճախորդներին առաջարկել գրավիչ սակագնային փաթեթներ` ընձեռելով նրանց կապի ծառայությունների համար կատարվող ծախսերը նվազեցնելու հնարավորություն: Օրինակ, «Բիզնես Շիրակ» սակագնային փաթեթի բաժանորդը, գտնվելով Շիրակի մարզում, կարող է նույն սակագնային փաթեթում շփվել իր գործընկերների հետ որքան անհրաժեշտ է` ծախսելով օրական ընդամենը 13,33 դրամ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:23 | 24.01.11 | Новости | 3765
Ереван/Медиамакс/. Beeline запустил новые предоплатные региональные тарифные планы для корпоративных клиентов.
Тарифные планы «Бизнес-Арагацотн», «Бизнес-Арарат», «Бизнес-Армавир», «Бизнес-Вайоц Дзор», «Бизнес-Гегаркуник», «Бизнес-Котайк», «Бизнес-Лори», «Бизнес-Сюник», «Бизнес-Тавуш» и «Бизнес-Ширак» позволяют абонентам, находящимся, в «домашнем» регионе совершать звонки внутри своего ТП по тарифу 0 драм/мин., внутри мобильной сети Beeline – 10 драм/мин, на фиксированную сеть Beeline – 20 драм/мин, на номера других сотовых сетей РА и НКР – 30 драм/мин.
Если абонент находится вне «домашнего» региона, то стоимость исходящего звонка составит: внутри своего ТП - 10 драм/мин., внутри мобильной сети Beeline – 20 драм/мин, на фиксированную сеть Beeline – 30 драм/мин, на номера других сотовых сетей Армении и НКР – 40 драм/мин.
SMS-сообщения в сети Beeline можно отправлять за 10 драмов, на номера других сотовых сетей РА и НКР – 20 драмов, на международные сети - 30 драмов. Ежедневная абонентская плата в указанных тарифных планах составляет 13,33 драма.
«Мы продолжаем внедрять привлекательные тарифы для корпоративных клиентов, предоставляя им новые возможности для оптимизации расходов на связь. К примеру, абонент ТП «Бизнес-Ширак», находясь в Ширакском марзе, может общаться с коллегами внутри тарифного плана сколько угодно и не потратит больше 13,33 драмов в день», - сказал гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.