09:46 | 28.10.10 | Նորություններ | 6520
Telcell-ը կանցկացնի «ՀՀ-ում կոմունալ վճարումների առաջին առաջնությունը» DigiTec Expo 2010-ի շրջանակներում
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը կմասնակցի վաղը Երեւանում մեկնարկող ՏՏ եւ հեռահաղորդակցությունների DigiTec Expo 2010 ցուցահանդեսին եւ կներկայացնի իր նոր ապրանքատեսակը «Էքսպրես վճարումներ» շարքից. կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգ, որը թույլ է տալիս վճարել ծառայությունների ողջ փաթեթ 1 րոպեից քիչ ժամանակահատվածում:
«Ցուցահանդեսին մենք բոլոր ցանկացողներին կառաջարկենք փորձարկել հարմարավետությունն ու արագությունը, որով կարելի է կատարել կոմունալ ծառայությունների վճարման գործողությունների ողջ տեսականին ներկայացվող համակարգի օգնությամբ: Հետաքրքրությունը թեժացնելու նպատակով մենք որոշել ենք կատակի տեսքով հայտարարել եւ անցկացնել «Հայաստանում կոմունալ վճարումների առաջին առաջնությունը»»,- ասել է Telcell-ի մարքեթինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

09:46 | 28.10.10 | News | 6252
Yerevan/Mediamax/. Telcell payment system will participate in DigiTec Expo 2010 exhibition of IT and telecommunications, which is launching in Yerevan tomorrow, and will present a new product from “Express Payments” series: an express system of payment for utility services, which allows paying for the entire set of services in less than 1 minute.
“At the exhibition we will offer everybody to test the convenience and speed, with which one can make the entire set of operations on paying for utility services via this system. In order to heat interest, we have decided to jokingly announce and carry out the “first Utility Service Payment Championship in Armenia””, Telcell Marketing Director Sergey Usnunts stated.