15:41 | 13.08.10 | Նորություններ | 5472
Ընթացիկ տարվա օգոստոսի 12-ից այն ֆիզիկական անձինք, ովքեր ցանկանում են միանալ Beeline շարժական ինտերնետի «Գիշերային», «Անսահմանափակ» հետվճարային սակագնային պլաններից կամ Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային պլաններից մեկին, կարող են ձեռք բերել նոութբուք կամ նեթբուք` փուլային հավասարաչափ մարման հնարավորությամբ, 12 կամ 24 ամիս մարման ժամկետով:
Տարեկան ապառիկ ձեւակերպելու դեպքում, կախված ձեռք բերվող համակարգչի մոդելից, ամսավճարը կազմում է 17.600-ից մինչեւ 41.200 դրամ:
««ԱրմենՏել» ընկերության նոր առաջարկը ավանդ կհանդիսանա երկրի համակարգչայնացվածության մակարդակի բարձրացման գործում եւ կհանգեցնի ինտերնետի թափանցելիության ավելացմանը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում եւ www.beeline.am կայքում:

15:41 | 13.08.10 | News | 4321
Starting from August 12, 2010, individuals, who want to get connected to postpaid tariff plans of mobile internet of Beeline – “Night”, “Unlimited”, or one of the unlimited tariff plans of Hi-Line service, will be able to purchase a notebook or netbook with the opportunity of stage-by-stage equal portions payment for the term of 12 or 24 months.
While registering the credit, depending on the model of the purchased computer, the monthly fee will make from 17.600 to 41.200 AMD.
“The new offer of “ArmenTel” company will become a contribution to increasing the level of the country’s computerization and will lead to growth of internet penetration”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
More detailed information is available at the sales and customer service offices of Beeline and at www.beeline.am  website.