15:18 | 25.06.10 | Նորություններ | 4613
Երեւան/Մեդիամաքս/. France Telecom-ի փոխնախագահ Օլաֆ Սուանտին այսօր բացել է Orange Armenia-ի երկու նոր խանութներ Երեւանի կենտրոնում` Մաշտոցի եւ Կոմիտասի պողոտաներում:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են Orange-ի մամուլի ծառայությունում, Օլաֆ Սուանտին ասել է, որ 43 խանութից բաղկացած ցանցը մի քանի ամսում կառուցելը մեծ նվաճում է: Միաժամանակ, նա նկատել է, որ «մենք ավելին ենք անելու. 2010թ. էլ ավելի ենք ընդլայնելու ցանցը, եւ մեր նպատակն է լինելու Orange-ի բոլոր խանութներում, Հայաստանի ցանկացած անկյունում ապահովել նույն եվրոպական բարձր որակը”:
Orange Armenia-ն նախատեսում է վաճառքի ցանցի ընդլայնումը շարունակել ամբողջ տարվա ընթացքում` տարեվերջին խանութների թիվը հասցնելով 80-ի:

15:18 | 25.06.10 | News | 3987
Yerevan/Mediamax/. Olaf Swantee, Orange/France Telecom Executive Vice President, inaugurated two new stores of Orange Armenia in the center of Yerevan today: on Mashtots and Komitas avenues.
Mediamax was informed in the press service of Orange today that Olaf Swantee stated that the network of 43 stores, built in a few months, is a great achievement. At that he noted that “we will not stop here: in 2010 we will continue extending the sales network, and our objective is to bring the same European level of service in any corner of Armenia”.