10:57 | 25.06.10 | Նորություններ | 5692
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է Ucom ինտերնետ-պրովայդերի օգտին վճարումների ընդունման մեկնարկի մասին:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ի մամուլի ծառայությունում, այսուհետ MegaPay տերմինալների միջոցով Ucom-ի բաժանորդները կարող են վճարումներ կատարել պրովայդերի բոլոր տեսակի ծառայությունների դիմաց:
«Վստահ ենք, որ մեր համագործակցությունը դինամիկ ու արագ զարգացող Ucom ընկերության հետ շահավետ կլինի երկու կողմերի համար»,- Մեդիամաքս-ին ասել է «Մեգա Պանտերա»-ի առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:
Ucom-ի մամուլի ծառայությունում նշել են, որ շուտով բաժանորդները կարող են ընկերության ծառայությունների դիմաց վճարել նաեւ ArCа օն-լայն համակարգի միջոցով` օգտագործելով ArCа, Visa и Master Card քարտերը:

10:57 | 25.06.10 | News | 4059
Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” Company, functioning under MegaPay trademark, announced the launch of accepting payments for Ucom internet provider.
Mediamax was informed in “Mega Panther” today that from now on Ucom users may make payments for all types of services of the provider with the use of MegaPay terminals.
“We are sure that our cooperation with the dynamic and fast-developing Ucom company will be mutually beneficial”, Commercial Director of “Mega Panther” Georgi Khurshudyan told Mediamax.
Ucom press service noted that in the nearest future the subscribers will be able to pay for the services of the company also by means of online system of ArCa, with the use of ArCa, Visa and MasterCard cards as well.