10:30 | 17.12.09 | Նորություններ | 4405
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը իր ընկերության ամենաթանկ կապիտալը համարում է աշխատակիցներին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ղեկավարն այդ մասին ասել է Երեւանի կառավարման համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպմանը ընթացքում:
«Վստահաբար կարող եմ ասել, որ հարգանքի վրա խարսխված կառավարման մոդելը շատ կարճ ժամանակահատվածում ապահովում է ցանկալի արդյունք: Այն իրենից ներկայացնում է գործողությունների շարք, որը տանում է դեպի կայուն զարգացում` հանգեցնելով բարձր որակի բոլոր ոլորտներում»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:30 | 17.12.09 | Новости | 4132
Ереван /Медиамакс/. Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян считает самым ценным капиталом своей компании ее сотрудников.
Как сообщает Медиамакс, глава «ВиваСелл-МТС» сказал об этом на встрече со студентами Ереванского университета управления.
«Могу с убеждением сказать, что построенная на уважении модель управления приводит к желаемому результату в сжатые сроки. Она представляет из себя последовательность действий, ведущих к стабильному развитию и обеспечению высокого качества во всех сферах», - сказал Ральф Йирикян.