12:26 | 15.12.09 | Նորություններ | 4374
Ինչպես հայտնել է ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, մինչեւ 2010թ. հունվարի 31-ը հաճախորդները կարող են ընտրել երկու նույնական համարներ 055 եւ 095 կոդերով եւ ամբողջ 2010թ. ընթացքում ամեն ամիս ստանալ 500 անվճար րոպե իրար հետ խոսելու համար: Նույն ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել Orange Armenia-ի ցանցում արդեն գոյություն ունեցող երկու համարների համար:
“Կարծում եմ, որ այս առաջարկն աննախադեպ է Հայաստանի շուկայում”,- ասել է ընկերության մարքեթինգի տնօրենը:
Արամ Մկրտչյանը հայտնել է նաեւ, որ դեկտեմբերի 15-ից հունվարի 31-ը ցանկացած գումար, որով Orange Armenia-ի բաժանորդը կլիցքավորի իր կանխավճարային կամ հետվճարային հեռախոսահամարը, օպերատորի կողմից կկրկնապատկվի:

12:26 | 15.12.09 | News | 4353
As Marketing Director of the Company Aram Mkrtchyan stated, before January 31, 2010, subscribers may choose two identical numbers with 055 and 095 codes and receive 500 free of charge minutes for conversations between these two numbers each month in the course of 2010. The same service can be activated for two already existing numbers in Orange Armenia network.
“I believe that this offer is unprecedented for the Armenian market”, Marketing Director of Orange Armenia stated.
Aram Mkrtchyan also informed that any sum, for which Orange Armenia subscriber replenishes his/her postpaid of prepaid account from December 15 to January 31, will be doubled by the operator.