12:26 | 15.12.09 | Նորություններ | 4374
Ինչպես հայտնել է ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, մինչեւ 2010թ. հունվարի 31-ը հաճախորդները կարող են ընտրել երկու նույնական համարներ 055 եւ 095 կոդերով եւ ամբողջ 2010թ. ընթացքում ամեն ամիս ստանալ 500 անվճար րոպե իրար հետ խոսելու համար: Նույն ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել Orange Armenia-ի ցանցում արդեն գոյություն ունեցող երկու համարների համար:
“Կարծում եմ, որ այս առաջարկն աննախադեպ է Հայաստանի շուկայում”,- ասել է ընկերության մարքեթինգի տնօրենը:
Արամ Մկրտչյանը հայտնել է նաեւ, որ դեկտեմբերի 15-ից հունվարի 31-ը ցանկացած գումար, որով Orange Armenia-ի բաժանորդը կլիցքավորի իր կանխավճարային կամ հետվճարային հեռախոսահամարը, օպերատորի կողմից կկրկնապատկվի:

12:26 | 15.12.09 | Новости | 4381
Как сообщил директор компании по маркетингу Арам Мкртчян, до 31 января 2010 года абоненты могут выбрать два идентичных номера с кодами 055 и 095 и в течение 2010 года получать каждый месяц 500 бесплатных минут для разговоров между собой. Ту же услугу можно подключить для двух уже существующих номеров в сети Orange Armenia.
«Думаю, что это предложение является беспредецентным на рынке Армении», - сказал директор по маркетингу Orange Armenia.
Арам Мкртчян сообщил также, что с 15 декабря до 31 января любая сумма, на которую абонент Orange Armenia пополнит свой постоплатный, или предоплатный счет, будет удваиваться оператором.