16:45 | 04.06.09 | Նորություններ | 6197
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր երկու նոր ծառայություն է ներկայացրել բջջային եւ ֆիքսված ցանցերի բաժանորդների համար` վճարման ունիվերսալ քարտ եւ հաշվեկշռի փոխանցում:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ը, վերոհիշյալ ծառայությունների շնորհանդեսին ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ դրանք ուղղված են բաժանորդների հարմարավետությանը:
Իգոր Կլիմկոն տեղեկացրել է, որ վճարման ունիվերսալ քարտը Beeline-ի բջջային եւ ֆիքսված կապի բոլոր բաժանորդներին թույլ է տալիս վերալիցքավորել ընկերության երկու ցանցերի կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգերի ցանկացած հաշիվ:
Համապատասխան անվանական արժեքով քարտեր կարելի է ձեռք բերել Beeline-ի վաճառքի եւ բաժանորդների սպասարկման գրասենյակներում, ինչպես նաեւ երկրի տաարծքում գործող առեւտրի բոլոր կետերում:
Ներկայացնելով հաշվեկշռի փոխանցում ծառայությունը` Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ այն նախատեսված է միայն Beeline-ի բջջային համակարգի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար: Այդ ծառայության օգնությամբ բաժանորդները կարող են իրենց հաշվից գումար փոխանցել Beeline-ի բջջային կամ ֆիքսված ցանցի ցանկացած հեռախոսահամարի հաշվին:
“Այսուհետ Beeline-ի բաժանորդները ստիպված չեն լինի այցելել վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ կամ միջնորդավճարներ վճարել միջնորդներին, քանի որ այդ ծառայությունները թույլ են տալիս տնտեսել ժամանակ եւ գումար”,- ընդգծել է “ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրենը:
Իգոր Կլիմկոն նաեւ ասել է, որ ընկերությունը մտադիր է առաջիկայում սպասարկման գրասենյակներում ներդնել էլեկտրոնային հերթի համակարգը, որը թույլ կտա բարձրացնել ծառայության որակը եւ բաժանորդների համար հարմարավետ պայմաններ ստեղծել:

16:45 | 04.06.09 | Новости | 5949
Ереван /Медиамакс/. Компания “АрменТел” (бренд Beeline) представила сегодня две новые услуги для абонентов мобильной и фиксированной сети – универсальную карту оплаты и баланс-трансфер.
Как сообщает Медиамакс, на презентации данных услуг генеральный директор компании Игорь Климко заявил, что они направлены на удобство абонентов.
Игорь Климко сообщил, что универсальная карта оплаты позволяет всем абонентам мобильной и фиксированной связи Beeline пополнить любой счет постоплатной и предоплатной системы расчетов обеих сетей компании.
Карты с соответствующей номинальной стоимостью можно приобрести в офисах продаж и обслуживания абонентов Beeline, а также во всех торговых точках на территории республики.
Представляя услугу баланс-трансфер, Игорь Климко сказал, что она предназначена только для абонентов предоплатной системы мобильной сети Beeline. При помощи этой услуги абоненты могут переводить деньги со своего счета на счет любого номера мобильной и фиксированной сети Beeline.
“Отныне абонентам Beeline не нужно будет посещать офисы продаж и обслуживания или платить комиссионные посредникам, так как эти услуги позволяют сэкономить время и деньги”, - подчеркнул генеральный директор компании “АрменТел”.
Игорь Климко сказал также, что в ближайшее время компания намерена внедрить систему электронной очереди в офисах обслуживания, что позволит повысить качество сервиса и создать комфортные условия для абонентов.