16:45 | 04.06.09 | Նորություններ | 6197
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր երկու նոր ծառայություն է ներկայացրել բջջային եւ ֆիքսված ցանցերի բաժանորդների համար` վճարման ունիվերսալ քարտ եւ հաշվեկշռի փոխանցում:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ը, վերոհիշյալ ծառայությունների շնորհանդեսին ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ դրանք ուղղված են բաժանորդների հարմարավետությանը:
Իգոր Կլիմկոն տեղեկացրել է, որ վճարման ունիվերսալ քարտը Beeline-ի բջջային եւ ֆիքսված կապի բոլոր բաժանորդներին թույլ է տալիս վերալիցքավորել ընկերության երկու ցանցերի կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգերի ցանկացած հաշիվ:
Համապատասխան անվանական արժեքով քարտեր կարելի է ձեռք բերել Beeline-ի վաճառքի եւ բաժանորդների սպասարկման գրասենյակներում, ինչպես նաեւ երկրի տաարծքում գործող առեւտրի բոլոր կետերում:
Ներկայացնելով հաշվեկշռի փոխանցում ծառայությունը` Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ այն նախատեսված է միայն Beeline-ի բջջային համակարգի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար: Այդ ծառայության օգնությամբ բաժանորդները կարող են իրենց հաշվից գումար փոխանցել Beeline-ի բջջային կամ ֆիքսված ցանցի ցանկացած հեռախոսահամարի հաշվին:
“Այսուհետ Beeline-ի բաժանորդները ստիպված չեն լինի այցելել վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ կամ միջնորդավճարներ վճարել միջնորդներին, քանի որ այդ ծառայությունները թույլ են տալիս տնտեսել ժամանակ եւ գումար”,- ընդգծել է “ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրենը:
Իգոր Կլիմկոն նաեւ ասել է, որ ընկերությունը մտադիր է առաջիկայում սպասարկման գրասենյակներում ներդնել էլեկտրոնային հերթի համակարգը, որը թույլ կտա բարձրացնել ծառայության որակը եւ բաժանորդների համար հարմարավետ պայմաններ ստեղծել:

16:45 | 04.06.09 | News | 5723
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline brand) presented two new services for subscribers of mobile and landline network today: a multi-purpose card of payment and balance-transfer.
Mediamax reports that Igor Klimko, General Director of the Company, stated at the presentation of the given services that they aim at providing convenience to subscribers.
Igor Klimko stated that the multi-purpose payment card allows all subscribers of Beeline mobile and landline connection replenishing any account of postpaid and prepaid system of accounts of the company’s both networks.
Cards with the corresponding nominal value can be purchased in sales and subscriber service offices of Beeline, as well as in all trade outlets in the territory of the Republic.
Presenting balance-transfer service, Igor Klimko stated that it is meant only for subscribers of prepaid system of Beeline mobile connection network. With the help of the given service, the subscribers may transfer money from their account to the account of any mobile connection or landline network number of Beeline.
“From now on, the subscribers of Beeline will not have to visit sales and service offices or pay commission fees to mediators, since these services allow saving time and money”, General Director of “ArmenTel” Company stressed.
Igor Klimko also stated that in the nearest future the company intends to implement a system of electronic line in the service offices, which will allow increasing the service quality and create convenient conditions for subscribers.