15:50 | 17.04.19 | Նորություններ | 11014
Այսուհետ Apple ընկերության պաշտոնական գործընկեր Ucom ընկերությունը հնարավորություն է տալիս իր այն բաժանորդներին, ովքեր վերջին 6-18 ամսվա ընթացքում Ucom-ից ձեռք են բերել iPhone սմարթֆոններ, նորացնել դրանք:
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է հանդիսանալ Ունիվերսալ, Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների կամ Ամսական բաժանորդագրությունների առնվազն 1 տարվա բաժանորդ: Բաժանորդները կկարողանան հանձնել հին iPhone-ը և ձեռք բերել նորը բացառապես Ucom ընկերության Հյուսիսային պողոտայում գտնվող վաճառքի և սպասարկման կենտրոնում։ Թարմացման ենթակա iPhone-ի արժեքը կորոշվի գործարքի ժամանակ։
«Ուրախ եմ, որ կարող ենք Ucom ընկերության բաժանորդներին առաջարկել նոր ծառայություններ ու նոր հնարավորություններ, որոնք մինչ այդ հասանելի չէին հայաստանյան սպառողներին։ iPhone-ը թարմացնելու հնարավորությունը համաշխարհային լայն տարածում ունի և անպայման պետք է իրականացվեր նաև մեր ընկերության կողմից», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ առաջարկը հասանելի է միայն ֆիզիկական անձանց, իսկ այլ մանրամասներին հնարավոր է ծանոթանալ այստեղ:

15:50 | 17.04.19 | News | 11030
From now on Ucom, the official partner of Apple, offers its subscribers the opportunity to upgrade those iPhone smartphones, which were purchased from Ucom during the recent 6 to 18 months.
To benefit from the offer one must have been a subscriber to the Universal, Universal Plus tariff plans or Monthly Subscriptions during at least 1 year. The subscribers will be able to handover their old iPhones and acquire new ones only at Ucom’s sales and services center, located on Northern Avenue. The value of the iPhone subject to upgrade will be determined during the transaction.
«I’m glad we can offer Ucom subscribers new services and possibilities, which so far were not applicable to them. The iPhone upgrade possibility is offered worldwide and should have been carried forward by our company as well», said Hayk Yesayan, the Co-founder and Director General at Ucom.
Let us add, that only individual customers can benefit from the offer, and the rest of the details can be found via this link.