16:26 | 11.07.18 | Նորություններ | 16878
Beeline-ը հայտարարում է book.beeline.am կայքում «Գրքային պորտալ» եւ kids.beeline.am կայքում՝ «Մանկական պորտալ» ծառայությունների գործարկման մասին։
Նոր ծառայությունները գրքային եւ մանկական կայքեր են, որտեղ տեղադրված են գրքեր, ֆիլմեր, մուլտֆիլմեր, ուսուցողական հաղորդումներ եւ խաղեր երեխաների ու իրենց ծնողների համար։
«Գրքային պորտալ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս առցանց լսել ու կարդալ տարբեր ժանրերի գրքեր, ինչպես նաեւ օրական մեկ գիրք ներբեռնել հեռախոսների, պլանշետների եւ համակարգիչների միջոցով։ book.beeline.am եւ kids.beeline.am կայքերում հասանելի է անվճար բովանդակություն։ Բաժանորդագրման արժեքն է օրական 30 դրամ։ Beeline-ի ցանցում բջջային ինտերնետի օգտագործումն երկու ծառայությունների համար անվճար է։
«Beeline-ը շարունակում է ընդլայնել հավելյալ ծառայությունների ցանկը, եւ դրանց թվում ներառվել են երկու հարթակներ, որտեղ կարելի է գրքեր ներբեռնել ու մանկական բովանդակություն գտնել։ Մենք հաճախ առաջարկներ ենք ստացել հաճախորդներից նման ծառայությունների գործարկելու մասին, եւ այժմ ուրախ ենք հայտնել մեր բաժանորդներին, որ նրանց առաջարկներն իրականացված են»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Գրքային պորտալ» ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է կարճ հաղորդագրություն ուղարկել «2» (առանց չակերտների) տեքստով 1020 անվճար կարճ համարին կամ հավաքել *920*2# հրահանգը եւ ընտրել մենյուի «1 Ակտիվացնել» կետը:
«Մանկական պորտալ» ծառայության ակտիվացման համար պետք է ուղարկել «1» տեքստը (առանց չակերտների) 1020 անվճար կարճ համարին կամ հավաքել *920*1# հրահանգը եւ ընտրել մենյուի «1 Ակտիվացնել» կետը։

16:26 | 11.07.18 | News | 15101
Beeline announced the launch of Book Portal service on book.beeline.am webpage and Kids Portal on kids.beeline.am webpage.
The new services are book and kids webpages, which illustrate books, films, cartoons, educational programs and games for children and their parents.
Book Portal service allows online listening and reading of books of various genres, as well as gives the opportunity to download one book a day via mobile phone, tablet and computer. Free content is available on book.beeline.am and kids.beeline.am webpages. The cost of subscription is AMD 30 per day. The use of internet for both services on Beeline network is free of charge.
“Beeline continues expanding the list of additional services, and now it includes two platforms, where one can download books and find content for kids. We have received plenty of requests from our subscribers on similar services, and now I am happy to announce that their suggestions have been realized,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin noted.
To activate Book Portal service it is necessary to send a short message with text “2” (without brackets) to 1020 toll-free number or dial *920*2# order and select “1 Activate” command from the menu.
To activate Kids Portal service it is necessary to send a short message with text “1” (without brackets) to 1020 toll-free number or dial *920*1# order and select “1 Activate” command from the menu.