16:26 | 11.07.18 | Նորություններ | 16878
Beeline-ը հայտարարում է book.beeline.am կայքում «Գրքային պորտալ» եւ kids.beeline.am կայքում՝ «Մանկական պորտալ» ծառայությունների գործարկման մասին։
Նոր ծառայությունները գրքային եւ մանկական կայքեր են, որտեղ տեղադրված են գրքեր, ֆիլմեր, մուլտֆիլմեր, ուսուցողական հաղորդումներ եւ խաղեր երեխաների ու իրենց ծնողների համար։
«Գրքային պորտալ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս առցանց լսել ու կարդալ տարբեր ժանրերի գրքեր, ինչպես նաեւ օրական մեկ գիրք ներբեռնել հեռախոսների, պլանշետների եւ համակարգիչների միջոցով։ book.beeline.am եւ kids.beeline.am կայքերում հասանելի է անվճար բովանդակություն։ Բաժանորդագրման արժեքն է օրական 30 դրամ։ Beeline-ի ցանցում բջջային ինտերնետի օգտագործումն երկու ծառայությունների համար անվճար է։
«Beeline-ը շարունակում է ընդլայնել հավելյալ ծառայությունների ցանկը, եւ դրանց թվում ներառվել են երկու հարթակներ, որտեղ կարելի է գրքեր ներբեռնել ու մանկական բովանդակություն գտնել։ Մենք հաճախ առաջարկներ ենք ստացել հաճախորդներից նման ծառայությունների գործարկելու մասին, եւ այժմ ուրախ ենք հայտնել մեր բաժանորդներին, որ նրանց առաջարկներն իրականացված են»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Գրքային պորտալ» ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է կարճ հաղորդագրություն ուղարկել «2» (առանց չակերտների) տեքստով 1020 անվճար կարճ համարին կամ հավաքել *920*2# հրահանգը եւ ընտրել մենյուի «1 Ակտիվացնել» կետը:
«Մանկական պորտալ» ծառայության ակտիվացման համար պետք է ուղարկել «1» տեքստը (առանց չակերտների) 1020 անվճար կարճ համարին կամ հավաքել *920*1# հրահանգը եւ ընտրել մենյուի «1 Ակտիվացնել» կետը։

16:26 | 11.07.18 | Новости | 17117
Beeline объявляет о запуске услуги «Книжный портал» на book.beeline.am и услуги «Детский портал» на kids.beeline.am.
Новые сервисы – это электронный книжный портал и детский портал, на котором размещены книги, фильмы, мультфильмы, обучающие передачи, игры для детей и их родителей.
Услуга «Книжный портал» дает возможность читать и слушать книги различных жанров, в режиме онлайн, а также скачивать на смартфоны, планшеты и компьютеры по одной книге в день. На порталах book.beeline.am и kids.beeline.am доступен бесплатный контент, стоимость подписки к порталам составляет 30 драмов в день, а трафик в сети Beeline для абонентов услуг «Книжный портал» и «Детский портал» бесплатный.
«Beeline продолжает расширять спектр дополнительных услуг, которыми стали портал, где можно слушать и скачивать книги, а также портал с детским контентом. Предложения о запуске таких услуг мы часто получали от наших клиентов и теперь с радостью сообщаем абонентам, что их предложения реализованы», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для активации услуги «Книжный портал» отправьте SMS-сообщение с текстом «2» (без кавычек) на бесплатный сервисный номер 1020 или наберите команду *920*2# и зайдите в пункт меню 1 - Подписаться.
Для активации услуги «Детский портал» отправьте SMS-сообщение с текстом «1» (без кавычек) на бесплатный сервисный номер 1020 или наберите команду *920*1# и зайдите в пункт меню 1 - Подписаться.