12:49 | 04.12.17 | Նորություններ | 21117
Triada Studio-ի գործարկած Shadowmatic 3D փազլային խաղը ճանաչվել է Google Play-ի՝ 2017-ի ամենանորարար հավելվածներից մեկը:
Itel.am-ին Triada Studio-ի տեխնիկական տնօրեն Բագրատ Դաբաղյանը տեղեկացրել է, որ խաղը լավագույնն է ճանաչվել մի շարք երկրներում՝ Բրազիլիայում, Մեքսիկայում, Թայվանում, Հոնկոնգում, Գերմանիայում եւ այլն:
Triada Studio-ն այս տարվա մարտին գործարկել էր Shadowmatic-ի Android տարբերակը, որը, ի տարբերություն iOS-ի ($3,99), խաղը սկսելիս անվճար է:
Երեւակայությունը զարգացնող Shadowmatic 3D փազլային խաղի iOS տարբերակը թողարկվել է 2015թ. հունվարին Triada Studio հայկական ընկերության կողմից: Խաղը հասանելի է 13 լեզուներով, այդ թվում՝ հայերեն: 2015թ. խաղն արժանացել է Apple Design Awards մրցանակին:

12:49 | 04.12.17 | Новости | 21493
Выпущенный Triada Studio3D пазл Shadowmatic признан одним из самых инновационных приложений Google Play 2017 года.
Технический директор Triada Studio Баграт Дабагян сообщил Itel.am, что игра была признана лучшей в ряде стран - Бразилии, Мексике, Дании, Тайване, Гонконге, Индии и т.д.
В марте текущего года Triada Studio выпустила Android-версию Shadowmatic, которая в отличие от iOS ($2,99) является бесплатной.
iOS-версия развивающего воображение 3D-пазла Shadowmatic была выпущена в январе 2015 года армянской компанией Triada Studio. Игра доступна на 13 языках, в том числе на армянском. В 2015 году игра была удостоена награды Apple Design Awards.