15:50 | 07.03.17 | Նորություններ | 16642
Նախաձեռնության շրջանակում մարտի 8-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը կխաղարկվեն 5000 մրցանակներ՝ լիցքավորման քարտեր, Beeline-ի գեղեցիկ համարներ, ականջակալներ, լուսանկարման ձողեր (selfie stick) եւ նվեր քարտեր 10 000 ՀՀ դրամ նոմինալով:
Վիճակախաղին մասնակցության հնարավորություն են ստանում այն բոլոր ֆիզիկական անձիք, ովքեր մարտի 8-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը ներառյալ Beeline-ի գրասենյակներում ձեռք կբերեն սմարթֆոն եւ կմիանան Beeline-ի այն սակագնային փաթեթի առաջարկին, որը նախատեսված է վիճակախաղի պայմաններով:
«Հայաստանում ես ծանոթացա մի շատ գեղեցիկ ավանդույթի՝ ամբողջ ամսվա ընթացքում նշել կանաց տոնը: Մենք Beeline-ում որոշեցինք այս օրերն դարձնել էլ ավելի տոնական, ինչի արդյունքում կխաղարկենք բաժանորդների շրջանում բազմաթիվ մրցանակներ: Beeline-ը շնորհավորում է հաճախորդներին երկար սպասված գարնան գալու եւ առաջիկա տոների կապակցությամբ եւ նվիրում է մրցանակներ բոլոր սմարթֆոն գնողներին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:50 | 07.03.17 | Новости | 16634
В рамках инициативы с 8-ого марта 2017 года по 7-ое апреля 2017  будут разыграны  5000 призов, среди которых будут карты оплаты, «красивые номера»  Beeline, наушники, селфи-стики и подарочные карты номиналом в 10000 драмов.
Принять участие в рекламной лотерее могут все физические лица, которые с 8-ого марта 2017 года по 7-ое апреля 2017 года включительно приобретут в офисах Beeline смартфоны и подключатся к тарифным предложениям Beeline, которые предусмотрены условиями лотереи.
«В Армении я познакомился с очень красивой традицией отмечать женский день в течение целого месяца. Мы в Beeline решили сделать эти праздники еще масштабнее и будем разыгрывать среди абонентов многочисленные призы. Beeline поздравляет клиентов с приходом долгожданной весны и грядущими праздниками и дарит заботу и подарки всем покупателям смартфонов», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.