14:20 | 25.12.15 | Նորություններ | 5270
Beeline-ը պարգեւատրել է ամանորյա խաղարկության հաղթողներին, որին մասնակցել է ընկերության շուրջ 5000 բաժանորդ:
Խաղարկությանը մասնակցել են Beeline-ի բոլոր այն բաժանորդները, որոնք 2015թ. նոյեմբերի 23-ից մինչեւ դեկտեմբերի 20-ը ձեռք են բերել ընկերության բրենդային հեռախոսներ եւ միացել «Սմարթ+» սակագնային փաթեթին:
Խաղարկության գլխավոր մրցանակը` երեք ուղեգիր դեպի Արաբական Միացյալ Էմիրություններ, շահել են Լ. Ավետիսյանը, Ա. Դավթյանը եւ Է. Պետրոսյանը: Մրցույթի եւս 50 մասնակից շահել է Beeline պլանշետ:
«Ի սրտե շնորհավորում եմ ամանորյա խաղարկության բոլոր հաղթողներին եւ շնորհակալություն հայտնում բոլոր մասնակիցներին մեր բրենդային հեռախոսները գնելու եւ Beeline-ի բաժանորդ լինելու համար: Թող որ գալիք Նոր Տարին ձեր ընտանիքներին բերի երջանկություն, սեր եւ բարություն, իսկ մենք, որպես երկրի հեռահաղորդակցության խոշորագույն օպերատոր, ամեն ինչ կանենք, որպեսզի դուք շարունակեք հաճույքով օգտվել մեր պարզ, հարմար եւ հասանելի ծառայություններից», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:20 | 25.12.15 | News | 5269
Beeline announced winners of New Year’s lottery: 5000 subscribers, who had purchased Beeline brand smartphones and joined Smart+ tariff plan from November 23, 2015 till December 20, 2015, took part in it.
L. Avetisyan, A. Davtyan and E. Petrosyan won the main prize of the lottery - 3 tickets to UAE. 50 more subscribers won tablets.
“I congratulate the winners of the lottery from the bottom of my heart and thank the participants for choosing Beeline and our brand smartphones. Let the New Year bring happiness, love and kindness to your family. We will do everything possible, as the country’s largest telecommunication company, to enable easy, comfortable and available service for you”, said Beeline Armenia CEO, Andrey Pyatakhin.