16:04 | 03.07.15 | Նորություններ | 5160
Orange-ն իր ձայնային ծառայությունների բաժանորդներին տրամադրում է անվճար SMS-ներ՝ տեղական եւ միջազգային ուղղություններով:
Այսուհետ Orange-ի կանխավճարային կամ ամսական բաժանորդագրության ծառայություններին միանալիս բոլոր բաժանորդները կստանան 25 անվճար SMS, որոնք 8 օրվա ընթացքում կարող են ուղարկել ինչպես տեղական, այնպես էլ միջազգային համարներին:
«Մենք մշտապես աշխատում ենք Orange ծառայությունները բաժանորդների համար առավել հարմար դարձնելու ուղղությամբ: Այս նոր անվճար SMS փաթեթը մեր նոր բաժանորդներին հնարավորություն կտա ողջունել Հայաստանում եւ արտերկում բնակվող ընկերներին՝ իրենց նոր հեռախոսահամարի մասին տեղեկացնելով առանց որեւէ հավելյալ ծախսերի»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

16:04 | 03.07.15 | Новости | 3477
Orange будет предоставляет новым абонентам голосовых услуг возможность бесплатно отправлять SMS-сообщения, как на территории Армении, так в зарубежные страны.
Отныне, присоединившись к предоплатным голосовым услугам или оформив ежемесячную подписку на голосовые услуги Orange, абоненты получат возможность отправить 25 бесплатных SMS как на местные, так и на иностранные номера.
«Мы постоянно работаем над тем, чтобы сделать услуги Orange более удобными для абонентов. Этот новый бесплатный пакет SMS позволит нашим новым абонентам приветствовать своих друзей в Армении и за рубежом и сообщить свой новый номер без дополнительных расходов», - сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желитбер.