16:04 | 03.07.15 | Նորություններ | 5160
Orange-ն իր ձայնային ծառայությունների բաժանորդներին տրամադրում է անվճար SMS-ներ՝ տեղական եւ միջազգային ուղղություններով:
Այսուհետ Orange-ի կանխավճարային կամ ամսական բաժանորդագրության ծառայություններին միանալիս բոլոր բաժանորդները կստանան 25 անվճար SMS, որոնք 8 օրվա ընթացքում կարող են ուղարկել ինչպես տեղական, այնպես էլ միջազգային համարներին:
«Մենք մշտապես աշխատում ենք Orange ծառայությունները բաժանորդների համար առավել հարմար դարձնելու ուղղությամբ: Այս նոր անվճար SMS փաթեթը մեր նոր բաժանորդներին հնարավորություն կտա ողջունել Հայաստանում եւ արտերկում բնակվող ընկերներին՝ իրենց նոր հեռախոսահամարի մասին տեղեկացնելով առանց որեւէ հավելյալ ծախսերի»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

16:04 | 03.07.15 | News | 5172
Orange presents another surprise for its voice customers, granting them with free SMS to local and international destinations.
From now on all customers upon joining Orange prepaid or monthly subscription services will receive a bundle of 25 free SMS to be sent to any local and international number during 8 days.
"Orange constantly puts efforts to making our services more comfortable for clients. With this new bundle of free SMS, our new customers can greet their friends both in Armenia and abroad, communicating their new number without any additional cost”, - said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.