16:31 | 17.06.15 | Նորություններ | 4726
Այսուհետ Orange-ի ինտերնետ ծառայություններին 18 ամսով միանալու դեպքում` բաժանորդներն ընդմիշտ կստանան ամսական 5 ԳԲ գերարագ ինտերնետ եւ կկարողանան 21.6Մբ/վ Ինտերնետ Հիմա մոդեմը ձեռք բերել 1 դրամով՝ 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց:
Իրենց ամսական գերարագ ինտերնետի ներառված ծավալը սպառելուց հետո այս բաժանորդները կարող են օգտվել մինչեւ 512 Կբ/վ արագությամբ անսահմանափակ ինտերնետից կամ ակտիվացնել «Գերարագ ինտերնետ 24 ժամ» տարբերակը:
Առաջարկը հասանելի է նաեւ Orange-ի ինտերնետ ծառայությունների առկա այն բաժանորդներին, որոնք չունեն ընթացիկ պարտավորություն:
«Orange-ը շարունակում է ջանքեր գործադրել գերարագ ինտերնետ ծառայությունները հայ բնակչության համար առավել մատչելի դարձնելու ուղղությամբ: Ի լրումն գերարագ ինտերնետի ներառված 5ԳԲ ծավալի՝ այս հատուկ առաջարկի բաժանորդները կարող են ակտիվացնել մեր նոր «Գերարագ ինտերնետ 24 ժամ» տարբերակը եւ մեկ ամբողջ օրվա ընթացքում վայելել անսահմանափակ ինտերնետ՝ ընդամենը 200 դրամով, նրանք կարող են նաեւ միանգամայն անվճար օգտվել գերարագ ինտերնետից  գիշերային ժամերին»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

Today Orange has introduced another offer for internet users.
From now on customers, subscribing to Orange Internet services for 18 months, will forever receive 5GB high speed internet monthly and can acquire 21.6Mb/s Internet Now modem for 1 AMD against 5000 AMD monthly fee.
After consuming their monthly high speed bundle inclusions, these customers will benefit from unlimited internet with up to 512Kb/s speed or have the possibility to activate the newly launched “High speed Internet 24hours “ whenever they want. The offer is as well available for existing Orange Internet subscribers with no ongoing commitment.
“Orange continues its efforts towards making high-speed internet services more affordable for the Armenian population.. In addition to 5GB high speed bundle inclusions, subscribers of this special offer will have the chance to benefit from our new “High-speed internet 24 hours” option, enjoying unlimited internet during the whole day at only 200AMD, as well as get high speed internet free of charge during night hours”,- said Francis, Gelibter General Director of Orange Armenia.