15:42 | 21.05.15 | Նորություններ | 4984
Beeline-ի «Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունները հասանելի են հետվճարային բաժանորդներին
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ «Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայություններն այժմ արդեն հասանելի են նաեւ հետվճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար։
«Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում մեկ ամսվա ընթացքում իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ միջազգային զանգեր դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային, ինչպես նաեւ ՌԴ ֆիքսված ցանցեր 20 դր/րոպե սակագնով՝ վճարելով ամսական 1000 դրամ: Իսկ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում մեկ ամսվա ընթացքում իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ միջազգային զանգեր դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային, ինչպես նաեւ ՌԴ ֆիքսված ցանցեր 35 դր/րոպե սակագնով՝ վճարելով ամսական 500 դրամ:
«Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունները միաժամանակ երկու պարզ եւ հարմար տարբերակ են մեր հաճախորդների համար` կատարելու մատչելի սակագնով զանգեր դեպի Ռուսաստան: Վստահ եմ, որ այս երկու ծառայությունները նույնպես տարածում կգտնեն հետվճարային հաշվարկային համակարգի մեր բաժանորդների շրջանում` հնարավորություն ընձեռելով շփվել Ռուսաստանում գտնվող իրենց մտերիմների եւ հարազատների հետ», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել հավաքելով *0050# USSD-հրահանգը, իսկ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունն ակտիվացնելու համար` *0053# USSD-հրահանգը: Ծառայությունների վճարը գանձվում է ամիսը մեկ անգամ:
Բաժանորդը կարող է ցանկացած ժամանակ անջատել ծառայություններից յուրաքանչյուրը` հավաքելով *0051# հրահանգը։ Ծառայությունները տրամադրվում են անժամկետ: Ծառայությունն անջատելու դեպքում հաշիվը կներկայացվի այն ամսվա օրերի քանակին համապատասխան, որի ընթացքում ծառայությունն անջատվել է: «Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունները չեն կարող ակտիվացվել միաժամանակ։

15:42 | 21.05.15 | Новости | 4988
Beeline сообщает, что услуги «Русастанян 20» и «Русастанян 35» теперь доступны также для физических и юридических лиц, абонентов постоплатной системы расчетов.
Услуга «Русастанян 20» позволяет за ежемесячную плату за услугу в 1000 драмов, в течение одного месяца совершать неограниченное количество международных звонков на мобильную сеть Beeline в России и фиксированные сети России по тарифу 20 драмов за минуту разговора. А услуга «Русастанян 35» позволяет, за ежемесячную плату за услугу в 500 драмов, в течение одного месяца совершать неограниченное количество международных звонков на мобильную сеть Beeline в России и фиксированные сети России по тарифу 35 драмов за минуту разговора.
«Услуги «Русастанян 20» и «Русастанян 35» - это сразу два простых и удобных способа для наших клиентов совершать звонки в Россию по доступным ценам. Уверен, что эти услуги станут популярны и среди наших абонентов постоплатной системы расчетов, позволяя им на очень выгодных условиях общаться со своими родными и близкими, которые находятся в России», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Подключить услугу «Русастанян 20» можно с помощью USSD-запроса *0050#, а услугу «Русастанян 35» - с помощью USSD-запроса *0053#. Плата за услуги списывается один раз в месяц. Услуги предоставляются бессрочно. Абонент может в любой момент отключить услуги с помощью запроса *0051#. При отключении счет за услугу будет предоставлен в соответствии количеству дней месяца, в течение которого услуга была отключена. Абонент не может одновременно активировать услуги «Русастанян 20» и «Русастанян 35».